Морська капуста при грудному вигодовуванні

Реклама спонсора
» Дитяче харчування

Морська капуста при грудному вигодовуванні

Про користь морської капусти нам відомо з дитинства. Вона - натуральний джерело різноманітних вітамінів і мікроелементів, але особливо цінують продукт за великий вміст у ній йоду. Морську капусту радять їсти всім без винятку. Особливо необхідна вона тим, у кого є проблеми у сфері щитовидної залози, а також людям, що живуть в районах з поганою екологією. А чи можна їсти морський делікатес годуючим мамам?

Чим корисна морська капуста для годуючої жінки?

Грудне вигодовування - особливий період у житті кожної молодої мами. Разом з тим у цей час жінка повинна бути особливо уважна до свого меню, адже необдуманий підхід до харчування може з легкістю завдати шкоди не лише мамі, але і дитині.

Безумовно, існує загальноприйнятий перелік продуктів, які їсти мамі, що годує строго заборонено, проте ні в якому разі не слід забувати про те, що існує індивідуальна переносимість. У зв'язку з цим будь-який навіть самий нешкідливий на перший погляд продукт може викликати алергію.

Морська капуста не відноситься в «групі ризику». Алергія на неї зустрічається вкрай рідко. Але все-таки не варто ризикувати. Вводити її в раціон варто поступово, дуже уважно спостерігаючи при цьому і за реакцією свого організму, і за реакцією малюка.

Відмінно, якщо морська капуста буде сприйматися позитивно. Вона наситить жіночий організм амінокислотами, всілякими мікроелементами і мінералами, корисними вуглеводами, які активно використовувалися при вагітності та пологах.

Лікарі не втомлюються говорити про користь морської капусти, адже в ній міститься величезна кількість полінасичених жирних кислот, корисних вуглеводів, вітамінів багатьох груп, зокрема D, С, В, А. І, звичайно ж, не варто забувати і про такий корисних мікроелементів, як йод, який також присутній в морській капусті.

Як правильно їсти морську капусту годуючим мамам?

Щоб не нашкодити ні собі, ні малюкові мамі слід дуже обережно їсти морську капусту. Ні в якому разі не варто зловживати продуктом. Цілком достатньо буде включати в раціон її 2-3 рази тиждень.

Дуже уважно необхідно підходити до вибору самої капусти. Не рекомендується купувати її у складі різноманітних салатів. Вони здебільшого приправляються різноманітними не надто корисними для годуючих мам інгредієнтами, наприклад, майонезом, оцтом, гострими спеціями. Тому рекомендується купувати морську капусту в чистому вигляді. Щоб уникнути отруєнь найкраще купувати продукт у вакуумній упаковці. Вона максимально зберігає всі корисні властивості і при цьому може досить довго зберігатися.

Також не забувайте при покупці звертати увагу на термін придатності товару. Намагайтеся вибирати максимально свіжий продукт, навіть якщо дата вживання ще цілком у рамках.

При перших же симптомах алергії чи інших негативних реакціях слід негайно припинити вживання капусти, навіть якщо раніше подібного не спостерігалося.


М'ята при грудному вигодовуванні
Вишня при грудному вигодовуванні
Черемша при грудному вигодовуванні
Малинове варення при грудному вигодовуванні ...
Як приготувати картопляне пюре для перв ...
Обліпиха при грудному вигодовуванні
Цикорій при грудному вигодовуванні
Перловка при грудному вигодовуванні
Зразкове меню немовляти в 9 місяці ...
Як заморозити кабачки для прикорму?
Олів'є при грудному вигодовуванні
Зразкове меню немовляти в 6 місяці ...
Хурма при грудному вигодовуванні
Борщ при грудному вигодовуванні
Помело при грудному вигодовуванні
Насіння при грудному вигодовуванні
Меню сайту