Креветки при вагітності

Реклама спонсора
» Вагітність і пологи

Креветки при вагітності

Популярним і звичайним продуктом харчування за останні роки стали креветки. Вони служать оригінальним прикрасою столу в салатах, а до пива їх купує більшість людей. Майбутні мами відмовляються від вживання багатьох потенційно небезпечних продуктів. Креветки при вагітності, на превеликий жаль, відносяться сюди ж. Варто обмежити їх вживання в останні тижні вагітності, незважаючи на те, що вони мають поживну цінність і в загальному корисні.

При вагітності харчування жінки потрібно тримати під контролем. Уважно слід складати раціон, їсти тільки якісні та свіжі продукти. Якщо лікар попереджає про зайву наборі ваги, то треба обмежити прийом їжі, багатої вуглеводами і жирами. Хорошу підтримку в меню послужать білки. Внесенням в різноманітність харчування будуть креветки. При вагітності можете вживати креветки, якщо ви їх любили до настання вагітності. Креветки збагачують ваш організм залізом, білками, кислотами, мікроелементами. Регулярне вживання креветок добре впливає на вашого майбутнього малюка, а саме:

  • на формування і зростання кісток;
  • розвиток головного мозку;
  • розвиток нервової системи;
  • не роблять навантаження на травлення.

Вони є легким продуктом для травлення, насичують організм йодом. Все це принесе користь організму, якщо ви зробите правильну термічну обробку. Креветки повинні прокипеть не менше шести хвилин у воді до придбання молочно-білого кольору. Якщо ви не їли креветки до вагітності, а зараз вам захотілося, то потрібно з'їсти трошки і простежити за реакцією організму. Зазвичай алергія не виникає під час вагітності, але все одно знайте міру і не зловживайте морепродуктами. Не можна вживати за один прийом багато креветок. Можна три рази на тиждень по сто грамів (майбутній мамі). Якщо ви не хочете їсти креветки, то не змушуйте себе їх їсти, так як це призведе до нетравлення шлунка.

Зберігають свої властивості морепродукти у всіх блюдах і в поєднанні з іншими продуктами. Можна робити салати з креветками, що дуже корисно для здоров'я майбутньої мами, головне, в якому місці ви придбаєте креветки. Треба бути впевненим у якості та свіжості креветок. Бажано купувати в магазинах, в яких можна подивитися сертифікат якості і термінів придатності, тому що шкідливі речовини для вагітної жінки небезпечні. Краще всього купити креветки в супермаркеті, приготувати їх удома і вжити свіжоприготовленими. Не можна зловживати оцтом, консервантами і спеціями, додаючи в страви з креветками, які можуть викликати печію і нетравлення шлунка у вагітної. Креветки можуть в своєму складі мати рівень ртуті, який при вживанні вплине на розвиток нервової системи малюка.

Робимо висновок, що вживати креветки і морепродукти вагітним жінкам можна за умови свіжості продукту і правильної термічної обробки. Дотримуйтесь міру, харчуйтеся правильно, стежте за реакцією шлунка, тільки тоді ви будете себе почувати чудово!


Гарбузове насіння при вагітності
Сочевиця при вагітності
Вагітність і стрес
Неприємний присмак у роті при вагітності
Холодець при вагітності
Сверблять ноги при вагітності
Корінь солодки при вагітності
Кропива при вагітності
Як зшити подушку для вагітних?
Молозиво при вагітності
Петрушка при вагітності
Плаксивість при вагітності
Болить лобкова кістка при вагітності
На якому терміні ворушиться дитина?
Аскорбінова кислота при вагітності
Ревінь при вагітності
Меню сайту