Чи можна вагітним активоване вугілля?

Реклама
» Вагітність і пологи

Чи можна вагітним активоване вугілля?
Вагітність - це найприємніше стан жінки, але і в той же час дуже відповідальна. У цей період виникають проблеми з шлунково-кишковим трактом, які проявляють себе у вигляді закрепів, отруєнь, печії, здуття живота і кишкових коліків. Найбільш нешкідливим помічником у таких ситуаціях є активоване вугілля.
 
 
Дія активованого вугілля на вагітну жінку.
 
По перше, Активоване вугілля - це активний адсорбент, який виводить з організму, обложені на своїй поверхні, різні речовини.
 
По-друге, Він діє тільки в кишечнику, при цьому не всмоктується в кров.
 
По-третє, При одночасних болях в животі і замку, приймати активоване вугілля заборонено, щоб не спровокувати непрохідність кишечника.
 
По-четверте, При схильності вагітної жінки до здуття живота і поносу, прийняти препарат можна, він не зашкодить, якщо тільки не робити цього часто.
 
По-п'яте, Даний засіб з організму виводиться через 8 годин і воно нетоксичне.
 
 
Протипоказання і побічні ефекти.
 
1. Активоване вугілля на своїй поверхні адсорбує крім шкідливих, ще й корисні речовини (вітаміни, ферменти, жири, білки), видаляючи їх з кишечника. Недолік таких речовин негативно подіє, як на організм матері, так і дитини.
 
2. При одночасному вживанні препарату з іншими, необхідними для вагітної жінки лікарськими засобами, потрібно витримувати між ними інтервал, тривалістю не менше 3-х годин.
 
3. Виразкова хвороба дванадцятипалої кишки і шлунку, кровотечі шлунково-кишкового тракту є протипоказанням для вживання активованого вугілля.
 
4. Під час прийому інших ліків, їх дія буде зменшуватися через адсорбирующих властивостей активованого вугілля.
 
 
Способи застосування і лікарські форми активованого вугілля.
 
Вугілля випускається у вигляді порошку, капсул, таблеток і пасти. Застосовується всередину по 1-2 таблетки тричі на день. Для досягнення більш швидкого ефекту, таблетки бажано подрібнити або розтерти на порошок.
 
Підводячи підсумки, приходимо до висновку, що активоване вугілля можна застосовувати під час вагітності. Головне, при цьому, не зловживати і передчасно радитися з лікарем.

Петрушка при вагітності
Аритмія при вагітності
Журавлинний морс при вагітності
Чи можна чіпси при вагітності?
На якому терміні ворушиться дитина?
Вівсяна каша при вагітності
Боржомі при вагітності
Яловича печінка при вагітності
Підвищено нейтрофіли при вагітності
Печінка тріски при вагітності
Креветки при вагітності
Кропива при вагітності
Холодець при вагітності
Аскорбінова кислота при вагітності
Гороховий суп при вагітності
Молозиво при вагітності
Меню сайту