Кидає в жар при вагітності

Реклама
» Вагітність і пологи

Кидає в жар при вагітності
Практично кожна вагітна жінка рано чи пізно може зіткнутися з ситуацією, коли її кидає в жар. Звичайно ж, дуже хочеться в своєму цікавому положенні залишатися протягом усього терміну здоровою і бадьорою, але, як правило, без підвищення температури не обходиться, особливо в осінньо-зимовий період.
 
 
Розглянемо можливі ситуації, під час яких кидає в жар при вагітності.
 
По-перше, слід знати, що у більшості жінок спостерігається на ранніх термінах вагітності підйом температури до 37,2 градусів. Цей момент виникає внаслідок серйозних гормональних перебудов в організмі, викликаних підвищенням рівня прогестерону. Останній безпосередньо впливає на терморегуляцію організму. Таким чином, така ситуація вважається нормою, якщо тільки не спостерігаються інші симптоми.
 
По-друге, про наявність запального процесу в організмі свідчить значення на термометрі близько 38 градусів. Таку температуру ігнорувати не слід, а потрібно збивати, щоб уникнути небезпеки для дитини, а саме не викликати відхилення ЦНС, гіпотонію м'язів, мікроцефалію. У такій ситуації не слід займатися самолікуванням, а необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб останній поставив правильний діагноз, підібрав найбільш безпечне та ефективне лікування.
 
По-третє, причиною появи спека при вагітності також є ГРВІ. У боротьбі з таким вірусом майбутнім матусям слід бути дуже обережними. Температурне значення 37,8 градусів не потрібно знижувати, щоб дати можливість організму самому поборотися зі збудником хвороби. При підвищенні температури понад 38 градусів, обов'язково звертайтеся до лікаря.
 
 
Способи боротьби з жаром при вагітності.
 
1. Вживайте побільше теплої рідини. Заварюйте липу, малину, калину, шипшина. Ці відвари корисні і для організму в цілому.
 
2. Пийте звичайний чай з лимоном. А з медом слід бути дуже акуратними, оскільки він є сильним алергеном.
 
3. На ніч дуже добре випивати тепле молоко з додаванням топленого вершкового масла.
 
4. Розтирати горілкою, розчином, приготованим з тривідсоткового оцту і води у співвідношенні 1: 1, після чого не поспішайте укутуватися відразу.
 
5. прилаштовувати до ступень і долоньках грілки і загортають гарненько. Ці дії посприяють розширенню кровоносних судин, згодом приливу крові і збільшать віддачу тепла, таким чином приводячи до зниження температури.
 
6. У тих випадках, коли прості методи не допомагають, можна випити парацетамол, але не вдаватися до вживання колдрекса, спиртовмісних препаратів і судинозвужувальних ліків! Останні дії можуть нашкодити майбутній дитині, а саме - погіршити постачання живильними речовинами.
 
 
Таким чином, слід зазначити, що якщо кидає в жар при вагітності, не відпускайте ситуацію, а з'ясовуйте причину підвищення температури. Не поспішайте з прийомом сильних препаратів, краще акцентуйте увагу на прості народні методи.

Гороховий суп при вагітності
Китайський лимонник при вагітності
Аскорбінова кислота при вагітності
Гарбузове насіння при вагітності
Лайм при вагітності
Щавель при вагітності
Неприємний присмак у роті при вагітності
Яловича печінка при вагітності
Які горіхи корисні вагітним?
Боржомі при вагітності
Холодець при вагітності
Корінь солодки при вагітності
Сверблять ноги при вагітності
Імбир при вагітності
Коли йти до лікаря при вагітності?
Червона смородина при вагітності
Меню сайту