Реклама спонсора
» Вагітність і пологи
Коли вагітність майбутньої мами припадає на жарку пору року, то перед нею майже завжди постає питання про те, чи можна їм засмагати на сонці. Не всі хочуть ходити блідими, а от позасмагати і викупатися в жарку погоду хоче практично кожна.

Один з улюблених видів літніх супів - окрошка. Її досить просто готувати, вона ситна, але при цьому некалорійна. А різноманітність рецептур дає можливість вибрати страву на будь-який смак. Тому не дивно, що багатьох майбутніх мам - любительок цього супу цікавить питання: «чи можна їсти його в період вагітності?»

Дуже часто майбутні мами, особливо на пізніх термінах вагітності, скаржаться на набряки кінцівок. Це часте явище, яке викликає масу незручностей і дискомфорту. Якщо переглянути тематичні форуми, то можна помітити, що люди дають неоднозначні відповіді. Одні стверджують, що звертати увагу на дані симптоми не потрібно, інші радять, якомога раніше звернутися за допомогою до фахівця, а треті рекомендують вживати різні препарати.

Вагітність - це такий стан, коли жінка переглядає звичні погляди на життя і з обережністю ставиться не тільки до лікарських засобів, але і до їжі. На жаль, під час вагітності імунітет знижується. Велика ймовірність виникнення різних простудних захворювань.

Організм майбутньої матері працює за двох. Саме тому він потребує повноцінному і різноманітному харчуванні, насиченому мікроелементами і вітамінами. Одним з таких продуктів є перепелине яйце.

Вагітність, безумовно, вносить свої корективи в раціон харчування майбутньої мами. Їй слід їсти якомога більше різних фруктів, овочів, але і тут є свої обмеження. Їсти яблука вагітним жінкам рекомендують практично всі лікарі, адже навіть одне яблучко в день приносить організму цілий набір корисних речовин. У складі яблук присутні різні кислоти, які зміцнюють стінки судин, а ще є безліч різних вітамінів, мікроелементів.

Яблука - незамінний фрукт в раціоні харчування вагітної жінки. Соковиті і смачні, вони містять у своєму складі цілий джерело корисних речовин. Вітаміни, мінерали, різні кислоти зроблять благотворний вплив на організм майбутньої мами.

Планування вагітності, тобто безпосередня підготовка до зачаття передбачає цілий комплекс заходів. Вони припускають, як відмова від шкідливих звичок (це тютюнопаління, вживання алкоголю) і шкідливої ??їжі (до числа такої відноситься смажена, надмірно гостра або солона), так і внесення в свій раціон вітамінсодержащіх продуктів. Все це сприятиме більш легкому зачаття і надалі - правильному розвитку плода.

За час вагітності більшість жінок хоч раз, але відчувають хворобливі відчуття внизу живота. У деяких ситуаціях такий біль носить чисто фізіологічний характер, а в деяких є свідченням наявності якоїсь патології, що вимагає звернення до лікаря. Біль може локалізуватися в правій частині живота або в лівій. Чому ж можуть з'являтися у майбутньої мами неприємні відчуття і болі з правого боку внизу живота?

Запори, які можуть мучити молоду маму після пологів, можуть бути після того, коли пологи були природними і після того як мама перенесла кесарів розтин.

В ідеалі білок у сечі у жінок відсутній, тобто має показник менше 0,01 на літр, який списується на похибки збору та діагностування фізіологічного матеріалу. Однак до розряду норми відносять кількість білка до 0,03 грамів на літр. У період вагітності відбувається активна перебудова організму (в тому числі і підвищується навантаження на нирки), що призводить до більш активному виробленню білка і виведенню його з організму з сечею.

Кожна жінка, дізнавшись про те, що вона незабаром стане мамою, переглядає свій раціон, прагне вести здоровий спосіб життя і, звичайно ж, відмовляється від медикаментів, бо розуміє, що останнє негативно позначається як на її здоров'я, так і на здоров'я ще ненародженої малюка. Однак застерегти і уникнути вірусних і простудних захворювань протягом дев'яти місяців дуже складно.

Хоча виношування дитини і пологи для жінки - природний процес, це також період, коли потрібно з особливою обережністю підбирати раціон харчування. Деякі види продуктів можуть дестабілізувати стан здоров'я майбутньої мами і стати причиною ускладнень вагітності. Наприклад, солона їжа, в тому числі солоні і консервовані помідори можуть викликати збої в роботі нирок.

В сучасний час така косметологічна процедура, як татуаж брів набуває все більшої популярності і це цілком логічно, адже кожна представниця прекрасної статі хотіла б мати привабливі, акуратні і виразні брови. А чи можна робити татуаж брів при вагітності, чи не зашкодить ця процедура організму матері і її малюкові?

Багато хто вважає, що скарлатина - це виключно дитяча хвороба, але насправді ця недуга може вразити і дорослої людини. Тяжкість і серйозність цього захворювання зростають в рази, коли воно діагностується у вагітної жінки. Давайте розглянемо, які симптоми скарлатини, яку небезпеку вона представляє для майбутньої матері і ще ненародженої дитини, і які безпечні способи лікування цієї недуги.

Меню сайту