Чому не можна дарувати ножі?

Реклама спонсора
» Прикмети

Чому не можна дарувати ножі?

Вірити чи не вірити в існуючі прикмети - справа кожного, але коли мова заходить про подарунковому етикеті, забобони починають домінувати над логікою. Щоб не виглядати в очах обдаровуваного «печерним» людиною, мимоволі починаєш замислюватися над таємним змістом подарунка і, звичайно, не варто дарувати близьким людям колючі та ріжучі предмети, навіть якщо це старовинний кинджал, унікальний ніж або набір срібних виделок.

Чому не можна дарувати ніж?

Багато хто чув про заборону на дарування ножів, але з чим це пов'язано не знають. А між тим, таке марновірство виникло ще з давніх часів. Вважалося, що подарований ніж приносить в дім нещастя. Будь-яке лезо асоціювалося з нечистою силою, тому принесений з боку нож в будинок, навіть у якості подарунка, неодмінно відкривав двері для нечисті, яка просто обожнює загострені краю і гострі кути, тобто подарований ніж разом з собою в будинок призводить злого духа. Саме цей дух надалі ставав між дарувальником і одержувачем такого подарунка, в результаті чого з'являлися скандали, сварки і розбрат. З покоління в покоління передається прикмета, що подарований ніж обіцяє часті сварки.

Друга думка про подарунок у вигляді ножа - він несе негативну енергетику. Категорично не можна обдаровувати ножами молодят, оскільки в сімейному житті будуть розлади, сварки, та й спільне життя виявиться недовгою. Також побутує забобон, що небажано дарувати ножі та виделки на Новий рік, що обіцяє в майбутньому році велика кількість сварок і невдач.

Існує ще один момент: в давні часи ножі не продавалися, а їх виготовляли в ковальських майстерень за індивідуальним замовленням. Під час кування коваль закладав інформацію про господаря ножа, тому якщо з якоїсь причини цей предмет опинявся в руках іншої людини, він починав мстити новому власнику. Ніж, як і кинджал, служив вірно тільки своєму господареві.

Негативне ставлення до подарованого ножу пов'язано і з тим, що цей предмет був обов'язковим учасником окультних обрядів і ритуалів. Жертву для обрядів заколювали ножем, лезом наколювали косяк дверей будинку, в якому жила людина, якій бажали смерті або захворювання.

Зовсім інше ставлення до кинджалів і ножів на Сході. Імператори і аристократи з вдячністю приймали в дар холодну зброю і прикрашали їм стіни свого житла. Ніж, клинок якого красиво прикрашений на Кавказі міг бути подарований як знак поваги.

Як подарувати нож без шкоди?

Навіть якщо вам дарують ніж, модно убезпечити себе від негативної енергетики дуже простим способом. Досить натомість дати декілька дрібних монет (або пару рублів) як символічну плату, що переводить подарунок у статус покупки. А такий «подарунок» стає абсолютно безпечним і збереже в будинку спокій і затишок.

Точно так само можуть вчинити і молодята, яких в день весілля обдаровують набором кухонних або столових приладів. Такі предмети в будинку дуже потрібні, а монетка, віддана на відкуп дарувальнику, збереже в будинку хорошу енергетику.


Прикмета "павук повзе вгору або вниз & q ...
До чого свербить ступня?
Що означає родимка на лівому і на правому ...
Чи можна дарувати тапочки?
Що не можна дарувати на Новий рік?
Прикмета "впала ікона"
Прикмета "яйце з двома жовтками"
Прикмета "метелик залетіла в квартиру & ...
Чи можна дарувати подароване?
Що означають родимки на пальцях рук?
Прикмети про троянди
Прикмети про веселку
Прикмета "порвалися намиста"
До чого сверблять пахви?
Прикмета "зламати ніготь"
Прикмети при вагітності
Меню сайту