Чому не можна дарувати дзеркало?

Реклама спонсора
» Прикмети

Чому не можна дарувати дзеркало?

Сьогодні неможливо уявити наше життя без дзеркала. Це виріб необхідно як жінкам, так і чоловікам, адже завдяки йому ми можемо привести себе в порядок, підправити макіяж, зачіску, поголитися і т. Д. Однак мало хто знає про те, що дарувати дзеркало категорично не можна. Отже, давайте ж розберемося в цьому питанні більш детально.

Прихований сенс

Ще з давніх часів люди вірили в те, що дзеркальна гладь накопичує в собі позитивну і негативну енергетику. Саме через це забороняється дивитися на себе в дзеркало в період гніву або хвороби. Вважається, що даний предмет відбирає негатив, після чого повертає його власнику через деякий час.

Ні в якому разі не купуйте старе дзеркало, так як воно має «пам'ять» і може коригувати ваше життя, переносячи минулі події в майбутнє. Ви не знаєте, що йому довелося бачити: смертельну хворобу людини, вбивство, пожежа або щось інше. Не варто перевіряти своє щастя на міцність.

Чому не можна дарувати дзеркало?

Дзеркало - це провідник у світ мертвих, предмет, який активно використовується в чорної і білої магії для проведення ритуалів. Це дуже загадкове і ставитися до нього потрібно з обережністю. Коли людині як презент дарують дзеркало, у нього немає гарантії того, що воно дійсно «чисте» і не використовувалося раніше для ритуалів. Плюс до всього, подумай знайомих людей нам невідомі, і немає абсолютно ніяких гарантій, що цей предмет надалі не принесе в наше життя зло і нещастя. Саме через це дарувати його не можна, адже це неоднозначний подарунок, який викликає сумніву і змушує задуматися. Слов'яни раніше не дарували і не брали дзеркало в дар.

Що робити, якщо подарували дзеркало?

Якщо вам підносять як подарунок даний предмет, і ви не можете від нього відмовитися, оскільки боїтеся образити людину, скористайтеся нашими порадами:

  • За дзеркало обов'язково заплатите. Неважливо, яка це буде ціна - 20 рублів або 10 копійок. В даному випадку буде вважатися, що ви придбали його. Згідно з повір'ям, ритуали, проведені з цим виробом, при покупці втрачають свою силу.
  • Вимовте в розумі слова: «Беру дзеркало чисте, добре, погане залишаю».
  • Промийте його під проточною водою. Вважається, що чиста вода витягує негативну енергетику, змиває «пам'ять», очищаючи дзеркальну гладь.
  • Покладіть виріб в коробку, засипте на поверхню сіль, закрийте кришку. Через сім днів повторно промийте подарунок у воді. Сіль «вбиває» духів, які можуть жити в дзеркалі.
  • Загорніть його в чорну тканину і помістіть на три дні в темне місце. Матеріал, яким буде покритий предмет, витягне на себе залишився негатив. По закінченню зазначеного терміну тканину необхідно спалити.

Вірити в прикмети чи ні - кожен з нас має право вирішувати самостійно. Але, як би там не було, це перевірено ні одним поколінням і якщо вони дійшли до наших днів, варто задуматися над їх сутністю, адже якщо переглянути історію, можна знайти безліч фактів, що підтверджують правдивість забобонів.


Прикмета "мертва птиця"
Прикмети на Благовіщення
Прикмета "черепаха в домі"
Прикмета "пересолити їжу"
Прикмета "зламати ніготь"
Що не можна дарувати на Новий рік?
До чого свербить пупок?
Чи можна дарувати подароване?
Грошові прикмети, які допоможуть розбагатівши ...
Чи можна дарувати ножі?
Що означає родимка на лівому і на правому ...
Прикмети про переїзд на нову квартиру
До чого свербить шия?
Прикмета "горобець вдарився у вікно" ...
Прикмета "пролити молоко"
Прикмета "знайти годинник"
Меню сайту