Прикмета "очерети в домі"

Реклама
» Прикмети

Прикмета "очерети в домі"

Багато людей перш, ніж обзавестися якоюсь річчю, не побутовий, а декоративної намагаються дізнатися про неї все, оскільки цей предмет може стати хорошим захистом і оберегом або, навпаки, зіграти злий жарт.

Сухий очерет - дуже гарний декор. Гордий і стрункий очерет в глибокому глечику притягається погляд, зачаровує, але що він може означати, чи не небезпечно його мати в будинку?

Якщо слідувати східної мудрості, то будь сухе рослина в будинку - це недобре. Камиш - не виняток. Камиш в будинку може стояти тільки до того моменту, поки його очерет не стане зовсім сухим (мертвим).

Якщо в будинку зберігати дудочку з очерету, то це буде оберегом, гонителем ворогів, злих духів. Камишова сопілка в будинку - це символ воїна, сила. Така сопілка буде шепотіти, застерігати і радити.

Фермерам ніколи не радили в будинок заносити очерет, оскільки для працівників сільського господарства очерет був символом посухи. Греки з часів стародавньої цивілізації очерет пов'язують з початком життя. Його заносять в будинок, коли планують завести дитину.

У Єгипті очерет пов'язували з владою. В даний час єгиптяни, що займають положення в суспільстві, намагаються купити собі крісло або стілець з очерету, щоб він символізував трон.

Якщо враховувати те, що в давнину в багатьох країнах і очерету робилися даху, то цей матеріал не повинен приносити в будинок нещастя. Взагалі, багато ритуали проводяться саме з очеретом.

Слов'яни по-різному ставляться до очерету. Взагалі, мертве рослина в будинку не може означати хороше. Але тільки якщо ця рослина стоїть в коридорі або у вітальні, причому так, щоб зайшовши з вулиці в приміщення, перше, що потрапляло в очі - це очерет. Тоді сухе рослина буде виступати в ролі захисного кошти від недоброзичливців. Якщо його тримати в холі, в передпокої, то очерет буде зберігати мир і спокій в будинку.

Якщо з незрозумілих причин очерет розкидав по будинку свій пух, то це весільна прикмета і означає, що в будинок скоро прийдуть свати.

Якщо коханий не говорить про свої почуття вголос і мовчить про весілля, йому треба подарувати красиві очерети в будинку і обв'язати червоною стрічкою. Це обов'язково розбудить його почуття.

У кожній народності сухий очерет в будинку означає щось своє, але нічого поганого від цієї рослини чекати не варто. Щоб рослина приносило користь і радувало око, воно має бути доглянутим і стояти у високій глиняній вазі.


Прикмети на Яблучний Спас
Чи можна дарувати подароване?
Прикмети про веселку
Прикмети на Вознесіння
Прикмета "ворони каркають"
До чого сверблять пахви?
Які дати народження не відзначають?
Прикмета "знайти кільце"
До чого свербить пупок?
Грошові прикмети, які допоможуть розбагатівши ...
Прикмета "ящірка в домі"
Прикмета "черепаха в домі"
До чого свербить ніс?
Прикмета "пролити молоко"
Що означають родимки на пальцях рук?
До чого свербить ступня?
Меню сайту