Реклама спонсора
» Прикмети
Сьогодні неможливо уявити наше життя без дзеркала. Це виріб необхідно як жінкам, так і чоловікам, адже завдяки йому ми можемо привести себе в порядок, підправити макіяж, зачіску, поголитися і т. Д. Однак мало хто знає про те, що дарувати дзеркало категорично не можна. Отже, давайте ж розберемося в цьому питанні більш детально.

Вірити чи не вірити в існуючі прикмети - справа кожного, але коли мова заходить про подарунковому етикеті, забобони починають домінувати над логікою. Щоб не виглядати в очах обдаровуваного «печерним» людиною, мимоволі починаєш замислюватися над таємним змістом подарунка і, звичайно, не варто дарувати близьким людям колючі та ріжучі предмети, навіть якщо це старовинний кинджал, унікальний ніж або набір срібних виделок.

Дуже часто багато оценивающе пробігають поглядом по обличчях інших людей і, вдивляючись, намагаються зрозуміти, що це за людина і якими рисами характеру він володіє. Вивчаючи риси обличчя і деякі його особливості, уміючи, можна визначити в людині багато чого, що, до речі сказати, в старовину у деяких народів було цілком поширене. Про те людину, який приходив в будинок, було вже багато чого зрозуміло, лише поглянувши, наприклад, на його брови!

Фінансовий успіх у бізнесі чи на роботі і достаток у домі - хто ж з нас не мріє про це? Всі ми розуміємо, що для досягнення матеріального благополуччя необхідно трудитися багато і сумлінно. Але крім цього існують народні прикмети, виконання яких обіцяє залучення в гаманець грошиків. У цій статті зібрані найбільш дієві з них, перевірені і схвалені багатьма людьми. Скористайтеся ними і ви. Хто знає, можливо саме ці повір'я допоможуть вам розбагатіти.

Кожній людині при народженні дається свій колір волосся, що залежить від спадковості, певного співвідношення чоловічих гормонів до жіночих гормонів, рівня меланіну та інших факторів. З давніх часів прийнято вважати, що по натурального кольору волосся можна визначити характер людини.

Небагато насправді вірять у прикмети, проте коли одного разу вдається знайти хоч що-небудь, наприклад годинник, мимоволі в голові виникає думка про те, а до чого б це? Напевно, кожна людина на підсвідомому рівні все-таки схильний вірити прикметам і, хоча не зізнається в цьому навіть самому собі, намагається знайти цьому пояснення.

Сучасні люди мало звертають увагу на поради і, можна сказати, навіть забобони своїх предків, однак якщо трохи задуматися, кожен з нас хоча б одного разу чув фразу про те, що «спати ногами до дверей не можна»! Чому ?! Чи так це насправді чи може бути просто вигадка?

Які асоціації виникають з переїздом в нову квартиру або будинок? Правильно, майже всі згадають про кота, якого потрібно першим запустити в нове житло, а після завозити речі. Вірити в прикмети чи ні - справа кожного. Прикмет, пов'язаних з переїздом в нове житло, багато.

У багатьох на тілі є родимки. Вони бувають коричневими, червоними і не тільки. Дуже часто зустрічаються чорні родимки. Що вони означають на тілі людини? Питання хвилює багатьох. Родимки розрізняються не тільки за кольором і формою, але й по родимці можна передбачити долю, розповісти про дитинство і охарактеризувати людину. Багато хто знає, що чим світліше новоутворення на тілі людини, тим краще буде майбутнє і м'якше характер.

Родимка - це не просто утворення на шкірі, вона може розповісти багато про людину, його характер, долю. Оскільки люди часто дивляться один одному в очі, в область зору потрапляє родимка, розташована на столітті. Що може означати така «відмітка» природи?

Вважається, що в глибоку давнину люди настільки добре знали все про тілі людини, що могли з легкістю визначити не тільки його характер, а й пріоритети, і цілі, дивлячись тільки на розташування родимок на його тілі! Сьогодні це, звичайно, викликає суперечливі думки, адже у медицини і у простих людей на цей рахунок завжди була своя думка.

Завжди вважалося, що саме родимка, яка знаходиться на стегні, може розповісти про свого володаря дуже багато чого. Особливо точні пророцтва тоді, коли колір у родимки темний, насичений, а розміри великі! Щодо чоловіків і жінок інтерпретації про місцезнаходження родимок різні, але вони неймовірно правдиві, в чому можна особисто переконатися, лише поспілкувавшись з людиною.

Родимки є у кожної людини і більшість з нас не надає їм ніякого значення. А, між іншим, розташування цього плямочки на шкірі може багато про що розповісти - про долю людини, його характері, хворобах і навіть ... про майбутнє! Що означає з'явилася родимка на зап'ясті?

Про те, що родимки з'являються на тілі людини не просто так, вже все давно начулися, проте кожен з цього приводу думає різне і, напевно, у всіх промайнула думка, що може бути і справді такі «мітки» щось означають? Але тільки що, зрозуміти складно.

Поява зморшок - неминуче явище, з яким рано чи пізно неминуче доведеться зіткнутися кожній людині. Дивно, але місце локалізації зморшок, їх глибина і форма здатні розповісти багато чого про людину - про стан його здоров'я, про складі характеру. Сьогодні ми поговоримо про те, що означають зморшки, що утворилися в районі перенісся.

Меню сайту