Як позбутися від шершнів на дачі?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як позбутися від шершнів на дачі?

Шершні представляють серйозну небезпеку для дачної ділянки. Більш того, ці комахи здатні не тільки атакувати садові культури і зруйнувати пасіку, але навіть нападати на людей і тварин. Саме тому кожному дачникові необхідно знати ефективні методи боротьби з цими шкідниками.

Шершні: хто вони і чим небезпечні?

Шершні - це дуже великі оси, що відрізняються підвищеною агресивністю. Вони можуть досягати в довжину 6-ти см. Цікаво, що жало таких комах становить близько 10% від загальної довжини тільця. Яку ж небезпеку становлять шершні для дачників?

  • Шершні нападають дуже несподівано і раптово.
  • Укуси цих комах дуже болючі і часто викликають розвиток сильної алергії.
  • При укусі шершні впорскують у тіло своєї жертви деяку кількість отрути, яка, накопичуючись, здатний навіть призвести до летального результату.

Загальні принципи боротьби

Ліквідувати шершнів на дачній ділянці допоможуть прості і перевірені часом народні способи. Усуваючи комах, необхідно бути гранично обережним, прагнучи звести до мінімуму контакти з цими паразитами.

Найоптимальніший час проведення обробки - рання весна. Це час, коли шершні ще не встигли вивести нове потомство. Важливо з'ясувати місце розташування осиного гнізда. Зробити це просто - досить простежити куди найчастіше летять шершні (вони ніколи надовго не покидають своїх гнізд). Плануючи приступити до боротьби з шершнями, необхідно надіти щільний одяг, закрити обличчя захисною сіткою, обов'язковий також головний убір.

Засоби для знищення шершнів

Відмінним засобом боротьби з шершнями виступає сірчистий газ. Цією речовиною обкурюють гніздо шкідників до повної ліквідації комах. Подібна обробка повинна проводитися у вечірній або нічний час доби, коли всі шершні перебувають у своєму гнізді. Аналогічним чином можна обприскати гніздо шершнів дихлофосом.

У продажу можна зустріти спеціальні хімічні склади, призначені для ліквідації шершнів. При їх застосуванні важливо строго слідувати інструкції і проявляти граничну уважність з тим, щоб не нашкодити своєму здоров'ю при взаємодії з небезпечними речовинами. Після того як шкідники будуть вбиті, їх гніздо необхідно спалити.

Вивести шершнів з дачної ділянки можна і за допомогою саморобних пасток. Для їх виробництва необхідно в літрову банку засипати цукровий пісок (4 ст. Л.), Залити його теплою водою (200 мл) і гарненько розмішати. У кришці від банки виконати кілька невеликих надрізів навхрест, довжиною не більше 1 см. Солодкий сироп залити пивом (200 мл) і закрити банку кришкою. Розставляти пастки слід в місцях скупчення шершнів. Комахи злітатимуться на запах бродіння, а, потрапивши в банку, вибратися з неї назовні вони вже не зможуть.

Тим, хто не бажає вести самостійну боротьбу з шершнями на своїй дачній ділянці, можна порадити звернутися за допомогою до професійних фахівців, які швидко і надійно позбавлять від цих шкідників.


Як прибрати катишки з одягу?
Чи можна дарувати годинник на день народження?
Як розставити меблі в маленькій кімнаті?
Чим видалити суперклей?
Красиві новорічні вироби своїми руками
Як почистити шкіряну куртку?
Вінок з шишок
Як прикрасити стіну в кімнаті?
Як пришити паєтки?
Як красиво упакувати квіти?
До чого горять вуха?
Як відрізнити помилковий гриб?
Чим протерти жк монітор?
Чим відмити монтажну піну?
Як відіпрати кров?
Чим відрізняється мультиварка від скороварки?
Меню сайту