Догляд за хутром і його зберігання

Реклама
» Домашні хитрощі

Догляд за хутром і його зберігання
Щоб зберегти вашу хутряну шубу в хорошому стані на довгі роки, треба дотримуватися простих правил. Насамперед, не носите на руці вашу сумку, особливо якщо вона важка.
 
Не допускайте, щоб ваш хутро намок під дощем або снігом. Якщо все-таки уникнути цього не вдалося, що не розчісуйте хутро - його треба струсити і обережно завісити на вішалку не надто близько до обігрівачів доти, поки вона не обсохнет.
 
Також бажано не залишати шубу поблизу від недавно побілені стіни, бо вапно може значно зіпсувати хутро.
 
Світлий хутро прекрасно чиститься за допомогою крохмалю, а для блискучого ефекту його слід обробити оцтовою есенцією. Змочіть в неї ганчірку і протріть нею вашу шубу.
 
Відомо, що натуральне хутро з часом жовтіє. Щоб повернути йому колишню яскравість, використовуйте перекис водню з декількома крапельками нашатирю. Ні в якому разі не стирайте натуральне хутро пральним порошком. А ось штучний - можна, тільки не забудьте перед цим відпороти прокладку у вироби. Добре прополосніте його, закутайте в простирадло. Потім дайте йому висохнути. Далі такі речі можна трошки підсинити.
 
Якщо хутро звалятися, намочіть його, а потім акуратно розчешіть, щоб при цьому не зіпсувати шубу.
 
У разі появи на хутряній шубі жирних плям, її завжди можна очистити очищеним бензином за допомогою ганчірочки. Також для цих цілей можна використовувати плямовивідник або промивати жирні місця звичайним пральним порошком (розчин порошку слід втерти в хутро, не замочивши при цьому шкіру), а потім промити теплою водою і висушити.
 
Зберігати хутро найкраще в повністю сухому місці. Від зайвої вологи завжди можна позбутися за допомогою поміщеного під одяг мішечка з камфорою або Селикагель (іноді його слід прожарювати на вогні).
 
Не зайвим буде сказати пару слів і про розміщення хутряних виробів. Категорично не рекомендується тримати хутряні вироби в скрині або валізі, так як в таких умовах вони швидко мнуться. Щоб уникнути цього, необхідно весь час зберігати для них висячий положення. Перед приміщенням у шафу таких речей, гарненько перевірте і очистіть його. Щоб захиститися від молі, Поставте в кишені шуби трошки зашитого в марлю нафталіну. Це стосується натуральних шуб - штучним міль не загрожує.

Як зберігати хрін?
Моль. Позбавляємося від непроханих гостей
Як почистити шубу з каракулю?
Як почистити шкіряну куртку?
Як зав'язати шарф на куртку?
Що подарувати на 50 років жінці?
Як пофарбувати тканину в домашніх умовах?
Як зберігати сушені гриби?
Як зробити бантик з стрічки?
Красиві новорічні вироби своїми руками
Як почистити духовку?
Як зшити римську штору?
Гірлянда з сердечок своїми руками
Квіти з паперу своїми руками
Як зашити дірку на джинсах?
Як пофарбувати тюль?
Меню сайту