Неприємний запах в холодильнику і способи боротьби з ним

Реклама
» Домашні хитрощі

Неприємний запах в холодильнику і способи боротьби з ним
Ніхто з власників холодильників не застрахований від неприємного запаху, що виходить з нього. Для цього достатньо всього на всього не викинути вчасно деякі продукти. Запах з'являється не залежно від новизни холодильника, будь він старий або недавно куплений.
 
Треба намагатися не допускати закладу запаху, тому що позбутися від нього часом буває досить непросто. Якщо ви тільки що придбали холодильник, гарненько вимийте його миючим засобом, нашатирем, розчином соди або спирту. Після залиште його відкритим на тривалий час. Дл профілактики запаху холодильник слід регулярно розморожувати і мити. Продукти краще зберігати так, щоб вони були щільно загорнуті в що-небудь. Робити це дуже важливо, тому що в більшості випадків запах заводитися саме при недотриманні цієї простої рекомендації.
 
Коли ви почули, що запах у вашому холодильнику тільки починає з'являтися, першим ділом промийте його, перед цим обов'язково вимкнувши з мережі. Особливу увагу при цьому слід приділити отвору для зливу, бо в ньому зазвичай відбувається накопичення всякого сміття. До основних засобів рятування запаху ставитися такі, як побутова хімія, деякі продукти і спеціальні поглиначі запаху. Можна використовувати також комбіновано побутову хімію і продукти.
 
Коли ми говоримо про побутової хімії мова йде про соді, оцті, нашатирному спирті, деревному або активованому вугіллі. При використанні харчової соди, слід розчинити її у воді. Наповнити склянку цим розчином і помістити його в холодильник. Хоча це й не обов'язково. Ефективно також просто поставити звичайну соду в пластиковому контейнері з маленькими отворами або навіть просто у відкриту посудину. У випадку з оцтом, його потрібно розчинити з водою в рівних пропорціях. Далі змочіть в цьому складі губку і ростер нею холодильник зсередини. Щоб остаточно позбутися запаху, залиште в ньому на деякий час трохи просоченої оцтом вати. Якщо у вас є нашатирний спирт, обробіть їм стінки холодильника і не закривайте його. Добре справляється з цією проблемою також і вугілля - він відмінно вбирає в себе будь-які, навіть самі неприємні запахи. За 7 годин від них не залишиться й сліду. Вугілля треба подрібнити, насипати в блюдце і поставити в холодильник.
 
З продуктів для наших цілей підходить лимон, Чорний хліб, часник, Цибуля, базилік, Гвоздика, куркума, кориця, чебрець, Апельсин, сіль, цукор, сир та інші. Добре промивши холодильник і протерши його лимонним соком, розріжте лимон на невеликі шматочки і залиште на блюдечку у вашому холодильнику на пару днів. Але стежте, щоб лимон не встиг за цей час згнити, щоб, таким чином, вирішуючи одну проблему, не заробити іншу. Також добре, як і вугілля, вбирає запахи чорний хліб. Додайте по маленькій тарілочці з хлібом на кожній полиці холодильника. Те ж саме і з зернами рису. Можна залишити в холодильнику також апельсинові скоринки, посудину з цукром, сіллю або шматочками сиру селера, чебрець, естрагон, куркуму, корицю. Ефективно також натерти холодильник зсередини часником або цибулею.
 
У разі комбінування хімії та продуктів потрібно розрізати лимон на дві частини, позбавити його м'якоті і кожну частину засипати соду. На тиждень покладіть їх у ваш холодильник.
 
Існують спеціальні готові пристосування для поглинання запаху. Їх можна купити в магазині і використовувати по інструкції. Є також іонізатори-освіжувачі повітря, що працюють на батарейках або поглиначі запаху для холодильників на вугільній основі. Простоявши в холодильнику якийсь час, вони вберуть в себе неприємний запах.
 
Як видно, будь-який спосіб вимагає витрат часу і не завжди дає результат. Набагато легше і розумніше дотримуватися рекомендацій по зберіганню продуктів в холодильнику і не допускати появу запаху.

Як почистити білу шкіру?
Як почистити шубу з каракулю?
Як зберігати хрін?
Як почистити уггі?
До чого горять вуха?
Чим відмити монтажну піну з рук?
Як зв'язати мочалку гачком?
Квіти з паперу своїми руками
Чи можна дарувати годинник на день народження?
Змія з солоного тіста
Як почистити клавіатуру на ноутбуці?
Гірлянда з сердечок своїми руками
Що подарувати на 50 років жінці?
Чи шкідливі пластикові вікна для здоров'я?
Як чистити манго?
Жалюзі з газетних трубочок
Меню сайту