Як прати пуховик?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як прати пуховик?

З'явилися в 80-х роках минулого століття пуховики сьогодні зайняли міцне місце, як в чоловічому, так і в жіночому гардеробі. Їх із задоволенням носять люди практично різного віку. А вся справа в тому, що цей предмет верхнього одягу завдяки використанню в якості наповнювача пуху або пір'я деяких водоплавних птахів має чудові теплоізоляційні властивості і є дуже легким. До того ж при дотриманні певних умов його можна прати в пральній машині або вручну.

Як же треба прати пуховик, щоб він прослужив якомога довше, не втрачаючи при цьому свій початковий зовнішній вигляд. У першу чергу потрібно пам'ятати, що пух - це органічна речовина. Його не варто піддавати частим прання, тому при невеликих забрудненнях просто замийте водонепроникним поверхню виробу, використовуючи при цьому господарське мило. Якщо все ж пуховик потребує ґрунтовної чищенні, то його перуть у пральній машині при низьких температурах (не вище 30 ° С) на делікатному режимі. Перед пранням виріб вивертають навиворіт і застібають на блискавку або гудзики.

У продажу є рідкі миючі засоби, призначені саме для пуховиків, такі як "Sport Fein Fashion". Також підійдуть пральні порошки "Ласка" та "Ariel". При першій пранні пуховика його рекомендується прополоскати не менше трьох разів. Це пов'язано з тим, що всередині виробу може перебувати виробнича пил, який при недостатньому полосканні може стати причиною виникнення розлучень на поверхні виробу. Крім того додаткове полоскання дозволить вимити з пуху залишки порошку. Для того щоб пух всередині пуховика НЕ ??скатався при пранні, рекомендується закласти в пральну машину 3-4 тенісних м'ячі, які в процесі прання будуть збивати пір'я або пух і не дозволять йому збитися в грудки.

Віджим пуховика також краще проводити в пральній машині (на малих обертах) знову ж з використанням тенісних м'ячів. Якщо ви віддаєте перевагу ручне прання, то пуховик треба застебнути на всі ґудзики і блискавки і підвісити на плічках над ванною. Потім за допомогою губки, змоченою в мильній воді протерти всю поверхню виробу, приділивши особливу увагу манжетам та коміра, а потім змити піну з допомогою душа.

Пуховик можна сушити як на повітрі, так і біля джерел тепла. Поки виріб сушиться, його потрібно час від часу енергійно струшувати. Відіпрати пуховик дозволено гладити праскою, нагрітим до температури, що не перевищує 110 ° С або ж відпарювати, налаштувавши праска на щадний режим.


Як чистити манго?
Чим протерти жк монітор?
Чим відмити монтажну піну з рук?
Як відрізнити помилковий гриб?
Як почистити уггі?
Як прибрати жуйку з штанів?
Як почистити клавіатуру на ноутбуці?
Як пофарбувати тюль?
Красиві новорічні вироби своїми руками
Як почистити шкіряну куртку?
Як почистити духовку?
Як зробити сніжинку з паперу?
Як відіпрати кров?
Догляд за емальованим посудом
Моль. Позбавляємося від непроханих гостей
Як прати віскозу?
Меню сайту