Чи можна прати кросівки в пральній машині?

Реклама
» Домашні хитрощі

Чи можна прати кросівки в пральній машині?

З настанням осені ми все частіше задаємося питанням, як привести в порядок брудне взуття, зокрема кросівки? Чи можна їх прати в пральній машині? І чи можна їх взагалі прати або так і задовольнятися вологою серветкою?

У суспільстві на цей рахунок склалося дві думки. Одні, в тому числі і виробники фірмового взуття стверджують, що кросівки прати категорично заборонено, тим більше в пральній машині, а от заповзятлива половина населення благополучно їх «там» стирає і стверджує, що прати кросівки можна! Головне в процесі прання дотримуватися деякі нюанси.

  • Огляньте взуття, якщо на ній явні ознаки зносу, то краще її не піддавати машинному пранні.
  • Кросівки необхідно перед пранням підготувати. Очистіть їх від бруду та пилу за допомогою вологої ганчірочки, основна увага приділіть підошві, видаліть з неї камінчики і грудки бруду, якими наповнені протектори.
  • Вийміть з взуття устілки і шнурки (їх можна спільно з кросівками помістити в барабан, а можна випрати вручну).
  • Кросівки необхідно помістити в невеликий тканинний мішок, так вони будуть менш схильні тертю об барабан машинки. Для цієї ж мети разом із взуттям в машинку можна покласти старі ганчірки або невеликий килимок.
  • Більше однієї пари кросівок краще не завантажувати, можна завдати шкоди пральній машині.
  • Порошку насипаємо як для звичайного прання білизни. Якщо є сильні забруднення або плями, їх необхідно попередньо натерти господарським милом.
  • Режим прання бажано вибрати сберегающий, температура води не повинна перевищувати 40 ° С. Сушку і віджимання включати не слід, це призведе до деформації виробу.
  • Коли взуття випрана, то її необхідно просушити. Для цього небажано виставляти її на вулицю або ставити на батарею, а краще використовувати спеціальний прилад для сушки взуття або просто накладіть в неї туалетного паперу. Коли папір вбере вологу, її прибирають і замінюють новою і так до повного висихання.

Прання кросівок в пральній машині не дає сто процентної гарантії, що взуття залишиться цілою і чистою, але від неприємних запахів таким чином позбудетеся точно!

Ще раз хочеться звернути увагу на той факт, що прати в пральній машині можна кросівки тільки хорошої якості, ви повинні розуміти, що дешевий китайський ширвжиток після такої прання просто відправите в утиль. Часто використовувати такий вид прання не рекомендується, навіть якісні кросівки можуть не витримати такого навантаження.


Як зберігати буряк?
Як зв'язати бере гачком?
Видалення накипу в чайнику
Як очистити чайник від накипу лимонної кис ...
Щоб не ковзала взуття
Як зшити хутряний жилет?
Як видалити лак для нігтів з одягу?
Як чистити камбалу?
Як почистити біле хутро?
Як зшити пишний під'юбник?
Як позбутися від мошок в квартирі?
Як почистити духовку?
Як відіпрати плями від трави?
Як розставити меблі в маленькій кімнаті?
Як відрізнити помилковий гриб?
Як відмити шпалери?
Меню сайту