Як вибрати мутоновую шубу?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як вибрати мутоновую шубу?

Хто з нас не мріє про м'яку, шовкової і стильною шубі? Вона не тільки зігріває нас, жінок, у холодну пору року, але і робить наш образ більш вишуканим і модним. От тільки далеко не всі представниці прекрасної статі можуть порадувати себе такою покупкою. Чому, запитаєте ви? Та просто мало хто знає, що є вироби, які коштують відносно дешево і при цьому практично нічим не поступаються благородним бурдюки. Так, наприклад, особливою популярністю користується мутоновая шуба.

Зверніть також увагу на те, що шуба з мутона має цілий ряд переваг над іншими видами виробів. Вона довго носиться (близько 10 сезонів), тривалий час зберігає свій бездоганний зовнішній вигляд, має високу вологостійкість і, що найголовніше, відмінно зберігає тепло. Але, як би там не було, до вибору шуби потрібно підходити відповідально, враховуючи при цьому всі деталі.

Отже, давайте ж подивимося, на що звернути увагу, вибираючи мутоновую шубу.

Шви

Шви повинні бути рівними, міцними і, звичайно ж, добре прощупується. Якщо ж ви помітили, що вони опуклі або ж їх взагалі не можна знайти, відмовтеся від покупки, адже це може свідчити про те, що шуба склеєна і дуже скоро буде непридатна для шкарпетки.

Хутро

Що ж стосується хутра, то він ні в якому разі не повинен бути ламким. А для того, щоб перевірити його якість, стисніть хутро в долоню, якщо він швидко прийняв свій первісний вигляд - матеріал якісний. Також обов'язково переконайтеся в тому, що він не облазить і не линяє. Для цього достатньо просто провести по товару вогкою хустиною.

Не слід забувати і про те, що купувати даний товар найкраще в спеціалізованих магазинах, адже так ви можете бути впевнені в тому, що купуєте дійсно якісну річ, яка прослужить вам не один рік.

Що ж стосується фасону, то тут потрібно враховувати тип своєї фігури. При цьому купуйте шубу з мутона на підлогу розміру більше, ніж вам потрібно. Вся справа в тому, що надягати шубу ви будете на теплі речі, це потрібно обов'язково враховувати.

Зберігати шуби потрібно в спеціальному чохлі з тканини і, звичайно ж, у просторому шафі. Але врахуйте, ні в якому разі не використовуйте поліетиленові пакети, тому що вони не пропускають повітря і можуть тільки нашкодити виробу, тому, якщо у вас немає чохла, призначеного для зберігання одягу, не потрібно його замінювати пакетом. Найкраще пошейте його самостійно з старого простирадла або скатертини.


Меню сайту