Як вибрати шубу з бобра?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як вибрати шубу з бобра?

Вироби з натурального хутра ось уже десятки сезонів поспіль не перестають бути на піку моди. І незважаючи на їх відносно недешеву вартість, витрати на придбання такої шубки цілком виправдані. Так, крім зовнішньої краси, яка при правильному виборі якісної речі буде служити вірою і правдою не один рік, у натуральній шубці вам буде тепло навіть у сильні морози, якими славляться наші російські зими.

Для того щоб шуба з хутра бобра добре зігрівала і радувала свою господиню довгий час, при її виборі слід звернути увагу на наступні моменти.

  1. Надівши річ, ви повинні відчувати деяку вагу в плечовій області, так як хутро бобра досить густий і відноситься до тяжких, а надто легка шубка - вірна ознака низької якості, швидше за все взимку в ній буде холодно. Єдиний виняток - хутро молодих тварин, але слід розуміти, що їх шкурки, а, отже, й сама така шуба, будуть коштувати дуже недешево.
  2. Понюхайте виріб. Якщо шуба неприємно пахне, відмовтеся від покупки, так як наявність запаху говорить про «підпільному» її виробництві. Шкіра, оброблена і вичинені у фабричних умовах, не пахне.
  3. Про дотримання правил та технологій при роботі з натуральною шкірою та хутром говорить простий експеримент: злегка зігніть рукав вироби і різко відпустіть його. Якщо форма хутра швидко прийняла колишній вигляд - все в порядку, перед вами якісна річ, виготовлена ??в умовах виробництва.
  4. Зверніть увагу на густоту і жорсткість волосків. Хороший бобровий хутро буде мати невеликий пушок, а ворс при доторканні НЕ випадатиме і залишатися на долоні.
  5. Переважно купувати хутро самців бобра, так як він більш теплий, краще блищить на сонці і сильніше зігріє в мороз. Хоча важити така шуба буде набагато більше, ніж полегшений варіант з хутра самки.

Щоб не пошкодувати про витрачені кошти і отримати бажаний результат, вимагайте у продавців сертифікат, що підтверджує якість товару і не спокушайтеся на занадто низьку ціну, адже, як відомо, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Купивши хутряну річ за свідомо низькою ціною, ви навряд чи відчуєте радість від придбання і не виправдаєте своїх очікувань. Зроблені кустарним способом натуральні шуби з бобра розсипаються при носінні і, як правило, не витримують і двох-трьох сезонів. Пам'ятайте, на хутряних речах економити не варто - витративши раз і уважно вибравши шубу, ви надовго забудете про придбання нової.


Як помити жалюзі?
Як очистити ванну від жовтизни?
Скатертина своїми руками
Як розставити меблі в маленькій кімнаті?
Вироби з шишок своїми руками
Як прикрасити стіну в кімнаті?
Як часто міняти постільну білизну?
Як відіпрати кров?
Чим вивести пляму від кулькової ручки?
Як почистити біле хутро?
Як зшити пишний під'юбник?
Як пришити паєтки?
Як зав'язати шарф на куртку?
Як почистити шкіряні рукавички?
Як почистити білу норку?
Як почистити духовку?
Меню сайту