Як почистити шубу з єнота?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як почистити шубу з єнота?

Кожне з хутряних виробів відноситься до речей високої вартості. Шуби з хутра єнота відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і вказують на високий статус людини, яка носить дане хутряний виріб. З цієї причини кожному власникові і власниці шуби з єнота важливо знати про елементарні правила чистки хутра в домашніх умовах. Єнот вважається одним з найдорожчих і примхливих видів хутра, через це до чищення такої шуби необхідно підходити з особливою відповідальністю.

Власники єнотових шуб повинні бути інформовані в тому, що чищення хутряного виробу може бути, як хімічної, так і механічною. Хімічна чистка вважається більш ефективною. У такій чищенні будуть застосовуватися різноманітні хімікати, але мінусом є те, що така чистка несе частку ризику для виробу і для людини, яка безпосередньо займається хімічної чищенням. Частка натурального хутра єнота в домашніх умовах вимагає ретельного дотримання правил безпеки. Такий хімічний догляд передбачає пряме використання бензину і більш сприятливих чистячих засобів. Механічна чистка являє собою вичісування повстяних утворень. За допомогою металевої щітки вичісуються грудочки і вузлики. Зазвичай для безпеки на щітку надягають ватний тампон. Механічна чистка вважається поверхневої, так як спрямована вона на усунення деяких забруднень і розгладження хутра.

Нерідко для чищення шуб з єнота користуються абразивними засобами, серед яких можна виділити манну крупу, крохмаль і перетертий крейда. Але найчастіше такий спосіб чищення застосовують для світлого хутра. За допомогою перерахованих коштів можна усунути пиловий наліт і видалити дрібне сміття з дорогого хутра.

Як вже було сказано раніше, для досягнення хорошого результату під час хімічного чищення використовують бензин, але перед тим як почати чистити шубу з хутра єнота бензином, слід ознайомитися з певними правилами безпеки. Так, використовувати бензин для чищення потрібно тільки в приміщенні, яке може піддатися хорошому провітрювання. Під час чищення треба дати максимальний доступ свіжому повітрю, для чого відкрийте вікна, кватирки і балкон. Процедури з бензином не можна виконувати перед сном, адже організм може піддатися інтоксикації. Також потрібно усунути можливість знаходження поблизу від бензину відкритого вогню. Чистку цим засобом не можна проводити на кухні, тому що поруч знаходиться плита. Обов'язково поведіть своїх дітей подалі від бензину. Після завершення чистки гарненько провітріть приміщення, перед цим його покинувши.


Меню сайту