Як почистити шубу з нутрії?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як почистити шубу з нутрії?

Нутрієві шуби вже давно приваблюють любителів натурального хутра. Одним з головних достоїнств цих виробів є порівняно невелика вартість. Також Нутрієві шуби вважаються зносостійкого, стійкої до вологи і дуже теплою. Фахівці стверджують, що Нутрієві шуба може прослужити цілих шість сезонів, а при правильному догляді ви переносите її і довше, тому перед тим, як купити даний виріб з хутра, варто дізнатися, як правильно за ним доглядати і чистити шубу з нутрії в домашніх умовах.

Для чищення шуби з нутрії вам може знадобитися щітка або гребінець, миючий засіб або шампунь, пісок, бензин, губка і тирсу дерева. При тривалій шкарпетці шуби з нутрії іноді відбувається сплутування ворсу та скочування вовни. Сплутані грудки потрібно акуратно розправити руками, після чого повість шубу на вішалку і почніть гребінцем або щіткою вичісувати зваляний хутро. Розчесавши шубу, перевірте міцність і цілісність кожевойтканини, якщо все нормально, то тільки після цього можна починати чистку вашої шуби.

Хутро нутрії дуже вдало чиститься за допомогою гарячого піску. Для такої процедури розкладіть хутряний виріб з нутрії на рівній поверхні і посипте шубу заздалегідь підігрітим піском, потім розітріть його долонею. Тепер струсіть брудний пісок і тим же способом насипте чистий, повторюйте такі маніпуляції до тих пір, поки ваша шуба не стане чистою і долоню перестане бути брудною. Після даної процедури потрібно гарненько струснути хутро і розчесати його щіткою.

Засмальцьовані місця на комірі або манжетах шуби прекрасно очищаються бензином. Також для очищення підійде засіб для заправки запальничок. Дотримуючись правил безпеки потрібно змочити губку в бензині і ретельно, але й акуратно протерти забруднені місця в напрямку росту хутра, після чого повісьте шубу на балкон або на вулиці, якщо живете в приватному будинку, щоб запах бензину усунувся.

Також для очищення механ шуби нутрії можна сміливо користуватися тирсою. Треба трохи змочити тирсу в бензині і засипати їх в емальований таз. Над тазом ретельно обробіть вручну хутряний виріб отриманою сумішшю. Запам'ятайте, дуже енергійно терти хутро не можна, так як ви його просто зіпсуєте. Проводити обробку тирсою варто кілька разів, замінюючи тирса чистими, після чого шубу потрібно струсити і акуратно розчесати.

Сподіваємося, ці способи допоможуть вам без проблем очистити вашу шубу з нутрії від всіляких забруднень.


Кінь з пластикових пляшок своїми рукам ...
Як часто міняти постільну білизну?
Чи шкідливі пластикові вікна для здоров'я?
Як зменшити розмір кільця?
Щоб не ковзала взуття
Як чистити камбалу?
Як зшити хутряний жилет?
Як почистити білу норку?
Як зберегти березовий сік?
Як зберігати сушені гриби?
Як почистити шкіряні рукавички?
Як прати хутро?
Як почистити біле хутро?
Як зв'язати бере гачком?
Як розтягнути замшеве взуття?
Новорічна зірка на ялинку своїми руками
Меню сайту