Як видалити вапняний наліт?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як видалити вапняний наліт?
Деякі поверхні при взаємодії з жорсткою водою засмічуються вапняним нальотом, це наслідок того що в воді міститися вапно і мінерали. Прояв нальоту може затягнутися на місяці, а може показати вже через тиждень. Побутові хімічні засоби для чищення від нальоту можуть пошкодити поверхню, що очищається через свою жорсткості і дії хімічних елементів.
 
 
Позбутися від нальоту можна за допомогою лимона і оцту.
 
Щоб очистити якусь поверхню від вапняного нальоту можна використовувати щавлеву кислоту або 5% розчин оцту. Ці два засоби набагато швидше очистять потрібну поверхню від нальоту, але будьте вкрай обережні при роботі з кислотою. Уникайте потрапляння кислоти на поверхню шкіри.
 
Для пластмасових і хромованих трубок душа спосіб очищення від вапняного нальоту теж дуже простий. Для очищення вам не потрібно розбирати конструкцію, просто направте струмінь гарячого повітря або дуже гарячої води на поверхню, після, вручну ви зможете очистити поверхню.
 
Очистити посуд від такого нальоту можна за допомогою простої часточки лимона. Проблемні ділянки натріть лимоном, а після, промийте в теплій воді. Нальоту як не бувало.
 
Для видалення нальоту в чайнику, достатньо наповнити його склянкою оцту, долити води до максимальної позначки і поставити на вогонь. Гарненько прокип'ятіть його, після, ретельно промийте і сполосніть чайник. Накип при кип'ятінні сама чудово відвалиться.
 
При чищенні унітазу, жовтий наліт на ньому можна видалити шляхом поливу всього унітазу простим оцтом. Дану процедуру проводите перед сном, щоб унітаз постояв в оцті цілу ніч. З ранку змийте весь оцет водою і ретельно потріть йоршиком. Унітаз буде блищати як новий.

Меню сайту