Як красиво нарізати фрукти?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як красиво нарізати фрукти?
При прийомі гостей, дуже хочеться здивувати їх смачними стравами, а також красиво прикрашеним столом. Деякі прикрашають стіл дуже фанатично, що в результаті навіть тарілки виглядають дуже красиво. Зараз ви дізнаєтеся, як можна красиво нарізати фрукти і піднести їх акуратно і творчо на тарілці. У всесвітній павутині ви зможете відшукати масу творчих ідей і застосувати у себе на святі.
 
1. Зараз ні кого не здивуєш простий нарізкою фруктів, викладених на звичайній тарілці. Так надходить більшість. Щоб зрадити яскравість моменту споглядання столу, прикрасьте фрукти цукерками, вони своїми барвами додадуть всієї композиції більш привабливий вигляд. Також можете посипати цукровою пудрою деякі або навіть всі фрукти.
 
2. Красиво оформлена тарілочка з фруктами набагато більш приваблива і апетитна ніж звичайна. Якщо ви просто наріжете банани, яблука і апельсини і за незвичним їх укладіть, то це додасть більше краси страви.
 
3. Для красивої сервіровки вам необхідно навчиться простим способам нарізки фруктів. Такі фрукти як груші, яблука і ківі нарізайте полуромбамі, розділивши їх на дві половинки і таким чином створюючи квіточку з фруктів. Якщо хочеться чогось не ординарного, то за допомогою дерев'яних паличок і фруктів у вас вийде створити букет з фруктів. На дерев'яні палички наколи гурток яблука, так у вас вийде верхівка букетика, а під яблуко наколюйте інші красиво нарізані фрукти. Така сервіровка добре підійде для кавунів. Розділити кавун на дві половини. Нутрощі ви можете вирізати за допомогою ножа, щоб вийшли маленькі ромбики або за допомогою круглої і глибокої ложки, щоб вийшли кульки. Прикрасити такий кавун можна шматочками дині.
 
4. Дуже добре для святкового столу підійде канапе з фруктів. На дерев'яні палички вам треба наколоти рівно порізані фрукти ромбиками або кубиками. Такий вид сервіровки кращий у більшості ресторанів, не забирає багато часу.
 
Не думайте довго над композицією і над тим, яким чином нарізати фрукти. На секунду уявіть, що б ви хотіли побачити в результаті, і починайте творити. Перед виконанням подумайте над тим, які фрукти будуть краще поєднуватися один з одним.
 
Щоб здивувати іменинника в його день народження, ви можете з різних фруктів придумати якийсь корабель чи гарний палац для дівчаток. На новий рік придумайте невелику ялинку з фруктів прикрашену фруктовими іграшками. Така ялинка буде дуже красивою і привабливою для гостей.

Як зробити змію з бісеру?
Як зашити дірку на джинсах?
Жалюзі з газетних трубочок
Як прибрати жуйку з штанів?
Гірлянда з сердечок своїми руками
Чому не можна вбивати павуків?
Як зав'язати шарф на куртку?
Квіти з паперу своїми руками
Як зв'язати мочалку гачком?
Як прикрасити стіну в кімнаті?
Як почистити шубу з каракулю?
Як відіпрати кров?
Як зшити римську штору?
Моль. Позбавляємося від непроханих гостей
Як зробити пальму з пластикових пляшок?
Як зробити бантик з стрічки?
Меню сайту