Як пофарбувати джинси в домашніх умовах?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як пофарбувати джинси в домашніх умовах?
З часом багатьом перестають подобатися їх джинси, або перестає подобатися сама модель або набрид колір самих джинсових речей, причин маса.
 
Якщо ваші джинси ще в доброму стані їх можна попросту перефарбувати в інший колір або відтінок, і вони знову візьмуть привабливий вигляд для вас та оточуючих. Перефарбувати джинси в інший колір самим в домашніх умовах не складає особливих труднощів, тим більше по грошах це набагато дешевше покупки нових джинсів.
 
Перед фарбуванням виперіть и висушіть джинси, Інакше фарба з часом відійде від тканини і ваші джинси втратять привабливий вигляд.
 
Для початку вам треба визначитися з кольором майбутніх джинсів. Фарбувати джинси в темний колір найпростіше, а от навпаки практично неможливо пофарбувати. Купіть в спеціальних магазинах кілька пакетиків барвника потрібного кольору і приступайте до фарбування. Розведіть барвник в гарячій воді в півлітровій банці. Потім в пральну машину-автомат влийте всю отриману рідину в барабан. У пральну машину, тобто в сам барабан необхідно додати сіль, в такій кількості в якому зазначено в інструкції до барвника. Покладіть джинси в барабан пральної машини і виставте температуру води в машинці рівній 95 градусам і запустіть прання.
 
Поки джинси крутяться і фарбуються в пральній машині, вам необхідно приготувати розчин з оцтової есенції, коли машинка закінчить прати, дістаньте джинси і опустити в цей розчин. Після вам потрібно гарненько прополоскати їх спершу в холодній воді, а потім в теплій. Після полоскання знову покладіть джинси в пральну машину і додайте пральний порошок, запустіть прання.
 
Джинси можна буде носити відразу після того як вони повністю висохнуть. Джинси придбають новий гарний вигляд.
 
У більшості випадків люди для фарбування джинсів використовують анілінові барвники, його можна знайти всюди, і він доступний по грошах.
 
Напевно ви чули про акрилових фарбах. Так от щоб ваші джинси не були однотонними, ви можете прикрасити їх за допомогою такої фарби. Така фарба ніколи не відвалиться і не зникне.

Гірлянда з прапорців своїми руками
Якщо пересолили капусту
Як відіпрати злиняти річ?
Як користуватися пароваркою?
Як видалити клей з одягу?
Жалюзі з газетних трубочок
Як розставити меблі в маленькій кімнаті?
Заморожування овочів і фруктів
Як зшити простирадло на гумці?
Як почистити дублянку в домашніх умовах ...
Як пофарбувати шкіряну куртку в домашніх ус ...
Прикраса тортів фруктами
Як зшити римську штору?
Як зшити болеро?
Ялинка з паперових серветок
Як правильно облицьовувати плиткою підлогу
Меню сайту