Як розтягнути джинси?

Реклама
» Домашні хитрощі

Як розтягнути джинси?
Після покупки нових джинсів, часом, при ретельній примірці вони виявляються малими, а після прання вони ще більше сядуть. Джинси завжди були стильними та модними, тому джинсова тканина дуже міцна і сама по собі вона добре виглядає. При покупці джинсів, намагайтеся купувати джинси трохи довше ніж потрібно, тому якщо джинси добре сядуть після прання у висоту, то з цим нічого не поробиш.
 
Найдієвішим способом підігнати під себе завузькі джинси, це був, є і буде шляхом намочування джинсів, і шкарпетки їх на собі поки вони не висохнуть. Але в такому способі є одна проблема, тому джинси містять в собі хімічні елементи і при взаємодії з водою вступають в реакцію, що негативно позначиться на вашій шкірі і здоров'я. До того ж існує великий ризик застудитися, застудити органи і сечову систему.
 
Джинси, зроблені з натуральної бавовни, сильно всідаються після прання.
 
Перед прання не замочуйте на довгий час джинси. Періть за допомогою рук і з малим додаванням порошку. Перше прання джинсів не бажано проводити в пральній машині, тому температура в момент сушіння сприяє сильної усадки джинсів. Періть у воді з температурою не більше +40 градусів.
 
Після прання трохи підсушіть джинси і покладіть їх рівно на рівну поверхню. Поверх джинсів покласти велику марлю і за допомогою ведення праски в потрібну сторону ви тим самим розтягніть джинси. Спосіб дуже ефективний і швидкий.
 
Якщо раптом джинси сіли в поясі, то вам не варто переживати, їх можна розтягнути за допомогою гумки і гудзики. Пришийте гудзик до поясу джинсів і прив'яжіть гумку до цієї ґудзику, так ви зможете натягнути джинси собі на талію. Джинси з вузьким поясом вийде одягнути і застебнути лежачи на дивані, заздалегідь втягнувши живіт. Після того як ви надягнете вузькі джинси, зробіть кілька присідань, щоб краще їх розтягнути.
 
З часом джинси розтягнутися під вашу фігуру, і ви перестанете відчувати дискомфорт, а станете насолоджуватися носінням карколомних нових джинсів.

Новорічна змія своїми руками
Як вивести плями від соку?
Як почистити килим в домашніх умовах?
Як швидко розносити туфлі?
Об'ємна сніжинка своїми руками
Як відіпрати злиняти річ?
Як почистити палас в домашніх умовах?
Як складати сорочку?
Як чистити камбалу?
Як чистити манго?
До чого горять вуха?
Як очистити замшу від солі?
Як зібрати ртуть з підлоги?
Чим відрізняється мультиварка від аерогрилю?
Як стерти ручку з паперу?
Як пофарбувати тюль?
Меню сайту