Як зробити м'ясо м'яким?

Реклама спонсора
» Кулінарні рецепти

Як зробити м'ясо м'яким?
Напевно, практично всіх господинь хвилює питання про те, як саме можна зробити м'ясо м'яким і соковитим. Дуже часто трапляється, що готове м'ясо виходить дуже жорстким і твердим. Слід зауважити, що це не завжди залежить від способів приготування або ж від навичок і вміло самої господині. Для того, щоб м'ясні страви завжди були соковитими, і при цьому м'якими і апетитними, потрібно дотримуватись деяких правил.
 
Насамперед потрібно почати зі способів приготування м'яса. М'ясо можна зробити варене, смажене, тушковане, копчене і т.д. При всьому при цьому, в кожному з даних варіантом м'якість м'яса головним чином залежить від самого м'яса.
 
М'ясо по своїй суті є білковим продуктом тваринного походження. М'ясо підрозділяють на свинину, баранину, птицю, дичину, яловичину і рибу. Але в даному випадку слід зупинитися на яловичині.
 
Перед тим, як приготувати м'яке м'ясо, потрібно звернути увагу на правильність вибору. Якщо господиня планує м'ясо смажити, то в даному випадку слід купити м'ясо охолоджене. Природно, найкраще купувати м'ясо на ринку у знайомих м'ясників, ніж у магазинах, де в основному продають несвіжу яловичину. Для смаження прекрасно підходить вирізка.
 
Потім необхідно поперек волокон нарізати м'ясо. Краще шматочками товстими, так як це допомагає зберігати його соковитість. Якщо господиня вирішила приготувати м'ясо на простий сковороді, тоді оптимальна товщина м'яса вважається приблизно 2-3 сантиметри.
 
Для того щоб м'ясо стало м'яким, його можна відбити його шматочки за допомогою кухонного молоточка. Робити це необхідно ударами легкими по всьому периметру, при цьому поклавши саме м'ясо на дерев'яну досочки. Коли вже одна сторона буде відбита, потрібно приступити до відбивання іншого боку, при цьому починаючи від цента і рухаючись до краю. В даному випадку, шматок м'яса повинен значно збільшитися в площі. Це свідчитиме про правильність процесу відбивання. Якщо ж використовується вирізка, то в такому випадку не потрібно відбивати.
 
Потім шматки м'яса потрібно поперчити і посолити. Найкраще не застосовувати перець червоний або ж інші різні спеції. Після цього слід розжарити сковорідку з олією рослинним і приступати безпосередньо до приготування. Для утворення смачної скоринки, сковорідку не потрібно накривати кришкою.
 
Крім цього, існує ще величезна кількість всіляких способів, які дозволяють приготувати смачне, ароматне, і при цьому дивно м'яке м'ясо. В даному випадку все залежатиме виключно від уподобань самої господині. Потрібно також зауважити, для того щоб м'ясо було м'яким і смачним слід використовувати спеціальні маринади, рецептів яких існує також велика кількість.

Як приготувати серце індички?
Як приготувати рис для ролів?
З чого роблять віскі?
Як приготувати курку в мікрохвильовці?
Скільки варити яловичий язик?
Терпуг, запечений в духовці
Як приготувати щуку в духовці?
Шоколадний мус з ромом
Як сушити яблука в духовці?
Кутаб із зеленню
Як приготувати заморожені кальмари?
Круасани з готового листкового тіста
Як приготувати марципан в домашніх умовах ...
Як засолити горбушу в домашніх умовах?
Як з молока зробити сир?
Як маринувати підберезники?
Меню сайту