Як приготувати білковий крем?

Реклама спонсора
» Кулінарні рецепти

Як приготувати білковий крем?

Найчастіше хочеться порадувати себе, рідних і близьких домашніми свіжоспеченими солодощами. Наприклад, тортом або тістечками. І, напевно, багатьох кулінарів цікавить, як правильно зробити білковий крем для таких смакоти, адже його можна і використовувати як начинку, і для оформлення, і навіть робити прикраси на кондитерських виробах. Також білковий крем безпечний для вживання в їжу, тому що в процесі готування він піддається термообробці.

Для приготування нам знадобляться: цукрова пудра - 700 грамів, яєчний білок - 9 штук, ванільна пудра - 25 грам, лимонна кислота - 0,8 грам. Лимонну кислоту можна додавати, а можна і не додавати. Посуд і пристосування, які знадобляться у приготуванні: металева широка каструля (безпосередньо в ній збивається крем); ємність з налитої холодною водою (для того, щоб поставити каструлю, в якій буде збиватися крем); міксер. Основою цього крему є яєчний білок. Білки утворюють пишну піну при збиванні. Крем не використовується для того, щоб склеїти пласти, з тієї причини, що він виходить дуже ніжний. Яєчні білки необхідно охолоджувати до температури 2 ° С і збити в прохолодному приміщенні. Спочатку білки збиваються повільно, потім швидше, поступово прискорюючи темп збивання. Як тільки білки почнуть збільшуватися в об'ємі в 5-7 разів, і піна буде стійкою, поступово додається цукрова пудра, змішана з ванільною пудрою і лимонною кислотою, при цьому, не припиняючи збивання. Після цього крем збивається не більше двох хвилин, в іншому випадку він осяде. Крем бажано використовувати якомога швидше, так як він не дуже стійкий. Але, якщо даної можливості не надається, пам'ятайте, що термін придатності такого крему в холодильнику становить не більше 35 годин.

Зауважимо, для того щоб найкраще зберегти гарну форму обробки, вироби необхідно піддати тепловій обробці, бажана температура - 220-240 ° С, час - 1,5-3 хвилини. При цьому на поверхні крему утворюється тонка скориночка, яка оберігає крем від осідання. Після ми можемо сміливо додавати крем в кондитерські страви, які більш припадуть вам до душі і насолоджуватися ніжним смаком своєї випічки. Сподіваємося, білковий крем доведеться вам до душі, приємного вам апетиту.


Як варити пшоняну кашу?
Як приготувати заморожені кальмари?
Як приготувати серце індички?
Як засолити форель в домашніх умовах?
Як посмажити печериці?
Що приготувати з простроченого кефіру?
Як солити грузді?
Як правильно загортати шаурму?
Кутаб із зеленню
Як приготувати білковий крем?
Що можна приготувати з курячої грудки?
Як готувати заморожені опеньки?
Чим замінити сир Філадельфія?
Як приготувати вівсяне печиво?
Страви з кислого
Що приготувати з фаршу швидко?
Меню сайту