Соус з помідорів і базиліка

Реклама
» Кулінарні рецепти

Соус з помідорів і базиліка

Вважається, що батьківщиною появи всіх соусів є Китай. Ще з давніх часів саме там готували смачні і сильно гострі соуси, які подавалися, як до гарячих страв, так і до супів і закусок. З плином часу рецептура перенеслася і в Кореї, де зазнала деяких змін. Після довгих «перероблення» рецептів на свій лад корейці також стали готувати смачні соуси, залишивши в них найголовніше - гостроту.

Час йшов, і соуси починали поширюватися не тільки по території Сходу, а й проникати в європейські країни. Причиною цього явища ставали торговці і купці, які переправляли різні соуси як екзотичний товару з однієї країни в іншу, поступово «змішуючи» традиції Сходу і Заходу. Якщо говорити про європейські варіантах соусів, то перші почали готувати у Франції, Іспанії та Італії. Одночасно стали з'являтися як гострі їх варіанти, так і солодкі. Деякі рецепти навіть включали в себе фрукти та ягоди, чим ще більше приваблювали багатьох городян. Саме тому сьогодні ми маємо таке широке розмаїття соусів, які можна замовити не тільки до м'яса або гарніру, але навіть до десерту.

Серед численних соусів найсмачнішими і дійсно корисними вважаються помідорні. Їх батьківщиною, безсумнівно, є Італія, де вже давно готують смачну лазанью і знамениті на весь світ спагетті. Але сьогодні ми пропонуємо вам не зовсім традиційний рецепт приготування соусу. Можна сказати, що він включає в себе традиції Європи і Сходу, оскільки інгредієнти тут прості, але інтригуючі своїм поєднанням.

Отже, для приготування помідорового соусу з базиліком нам знадобляться:

  • помідори - 700 грамів;
  • олія оливкова - 1 столова ложка;
  • сир - невелика жменька;
  • часник - 2 зубчики;
  • чорний мелений перець;
  • листя базиліка та кропу.

Процес приготування виглядає наступним чином:

  1. Помідори очищаємо від шкірки (за допомогою окропу) і нарізаємо кільцями. Викладаємо зрізом вгору на сковороду, попередньо нагріту з додаванням оливкової олії.
  2. В окремій ємності змішуємо дрібно нарізані листи кропу і базиліка, часник і сир.
  3. Коли помідори стають м'якими, перекладаємо їх у блендер, додаємо спеції, часник, сир і збиваємо до отримання однорідної маси.

Соус найсмачніше подавати з пастою або рисом, попередньо прикрасивши страву гілочками свіжого базиліку. Смачного!


Меню сайту