Як вивести воду з організму?

Реклама спонсора
» Рецепти здоров'я

Як вивести воду з організму?

Вивести зайву рідину з організму і при цьому не завдати собі шкоди, цілком можливо. Є різні й ефективні методики для цього. Давайте розглянемо їх докладніше.

Від зайвої води в організмі можна позбутися, відмовившись від споживання великої кількості натрію. Зайва сіль в наш організм проникає з готових продуктів харчування: фастфуду та готової їжі.

Як тільки виведіть зайву рідину з організму, постарайтеся регулярно підтримувати збалансоване харчування і оптимальний водний баланс, включіть в свій раціон продукти, багаті на клітковину і калій.

Слід уникати зневоднення організму, інакше вам важко буде вивести зайву воду. Вживайте в добу потрібну кількість рідини: для чоловіків вона становить 13 склянок протягом дня, а для жінок - 9 склянок. Це усереднений показник, який може трохи варіювати залежно від конкретних характеристик організму людини. Пийте тільки тоді, коли вам хочеться цього і втамовує спрагу частіше водою.

Пам'ятайте, що фізична активність є запорукою вашого здоров'я, тому навіть лікарі рекомендують щодня здійснювати півгодинні піші прогулянки. Але, на жаль, багато людей ведуть виключно сидячий спосіб життя і це далеко не завжди пов'язане з роботою. Активні рухи змушують циркулювати всі рідини в нашому організмі, що призводить до виведення зайвої води з нього через прискорене сечовипускання і виділення поту.

Використовуйте для видалення зайвої рідини з організму сечогінні засоби, але при цьому будьте дуже обережні. До них відносять також і чай з кавою, вживання яких значно прискорює сечовипускання.

До вибору сечогінних засобів необхідно підходити дуже відповідально і обов'язково варто консультуватися з лікарем. Є кошти, які вимивають з організму залізо, калій, кальцій і т. Д., А є ті, які бережуть один з цих елементів. Лікар зможе підібрати той препарат, який підійде саме для вашого організму, а ризик прояву протипоказань буде мінімальним.

Можна використовувати природні засоби для виведення зайвої води з організму. До таких належать: журавлинний сік, лимонний сік і зелений чай. Досить в день випивати по 1-2 склянки будь-якого з цих коштів (розведених з водою), як уже незабаром ви відчуєте себе набагато краще.

Потрібно відмовитися від цукру. Справа в тому, що вживання його в їжу стимулює наш організм виробляти інсулін, який також у великій кількості шкодить організму. Він у свою чергу перешкоджає виведенню солей, а значить і не дає вивести зайву воду. Цукор в організм повинен надходити тільки з фруктів, овочів, а не в якості підсолоджувача чаю!

Можна приймати добавки з кальцієм, особливо це рекомендується жінкам. Але також слід бути гранично уважними, щоб не завдати можливу шкоду організму.


Меню сайту