Як позбутися від болю в горлі?

Реклама
» Рецепти здоров'я

Як позбутися від болю в горлі?
Всі ми час від часу стикаємося з цією проблемою. Зазвичай горло починає боліти з ранку. Спочатку з'являється печіння, неприємне відчуття в роті, ставати боляче ковтати. Головними причинами виникнення болю в горлі є ангіна, Фарингіт, грип, тонзиліт, ГРВІ або ГРЗ. Вона з'являється в самі різні місяці. Під час холодів імунітет знижується через недостатню кількість споживаних вітамінів, організм стає більш доступним для вірусів, які осідають на мигдалинах. Влітку ж, особливо в спекотні дні, ми часто п'ємо надмірно холодну воду і їмо морозиво величезними кількостями. Не можна запускати лікування болю в горлі, так як в такому випадку вона може стати хронічною. Якщо такий біль виникає дуже часто, це може свідчити про слабкий імунітет. У такому випадку його потрібно зміцнювати: приймати побільше вітамінів і біологічно активних речовин.
 
Багато хто звик використовувати популярні ліки від болю в горлі у вигляді пастилок, таблеток, порошків, які борються з неприємними відчуттями. Сьогодні існує величезний вибір подібних засобів. Всі вони діляться за принципом дії і своєю природою.
 
Антисептики покликані вбити всіх мікробів, які розмножуються на поверхні глотки. У випадку, якщо це бактерії, хвороба не повинна затягнутися, а якщо віруси, то тут антисептики мало ефективні. Але не варто повністю від них відмовлятися навіть при вірусних хворобах. Справа в тому, що вони мають відмінні обволікаючі властивості та добре пом'якшують горло, тим самим підвищуючи імунітет. Цей вид ліків зустрічається у формі таблеток, льодяників, пастилок, різноманітних аерозолів і спреїв. Час дії дорівнює приблизно трьом годинах. Для досягнення максимального ефекту постарайтеся за цей час не приймати їжу і напої. Не вживайте льодяники занадто часто, щоб не пошкодити собі печінку, так як до їх складу, крім антисептиків, входять ще й ефірні масла для полегшення дихального процесу.
 
Інший вид препаратів, які позбавляють від болю в горлі - це анестетики. Їх дія головним чином спрямоване на пом'якшення горла, а також на усунення неприємних відчуттів і почуття першіння. Справлятися з бактеріями вони не вміють. В основній своїй масі, анестетические засоби випускаються у формі льодяників і таблеток для розсмоктування.
 
Використовуються також різні комбіновані ліки, які як усувають бактерії, так і вгамовують роздратування. Це всілякі льодяники, розчини, аерозолі і т. Д. Для вирішення проблеми в корені, широко використовуються імуностимулятори. Вони підвищують імунітет, і організм отримує здатність самостійно справлятися з хворобами.

Які горіхи найкорисніші?
Харчування після отруєння
Червоні плями на мові
Жовтий наліт на зубах
Червоні плями на ногах
Розчини при нежиті для небулайзера
Як розводити фурацилін в таблетках?
Симптоми і лікування кропив'янки
Що не можна їсти при годуванні груддю?
Постійно закладений ніс
Як зняти набряк обличчя?
Чим полоскати горло при ангіні?
Спазми в горлі
Собачий жир при туберкульозі і бронхіті
Ущільнення під пахвою
Як дізнатися чи є глисти?
Меню сайту