Як приготувати відвар з шипшини?

Реклама спонсора
» Рецепти здоров'я

Як приготувати відвар з шипшини?

Щоб приготувати просто напій із шипшини для втамування спраги, його заварюють як чай: подрібнені або цілі ягоди заливають окропом і чекають кілька хвилин, поки він настоїться. Але якщо потрібно зробити відвар з шипшини в лікувальних цілях, це робиться дещо по-іншому, і використовуються тільки подрібнені плоди. У цих випадках переслідується мета максимально зберегти корисні властивості ягід і мінімум зруйнувати вітаміни, що містяться в них.

Відвар шипшини для профілактики імунітету

У міжсезонні періоди, коли велика небезпека простудних та інфекційних захворювань, хочеться підготувати свій організм до боротьби з хворобами. Хороша дієва міра в зміцненні імунітету - пити відвар шипшини (джерело вітамінів і потрібних організму мікроелементів). Використовувати краще подрібнені плоди шипшини, так як вони швидше віддають свої властивості. У термос (краще зі скляною колбою) засипається дві столові ложки шипшини, і заливаються трьома склянками гарячої кип'яченої води. Потрібно врахувати, що вода не повинні кипіти під час заливання її в термос. Після закипання води в чайнику, його потрібно відставити з вогню, і тільки хвилин через п'ять залити в термос. Залив шипшина трохи остигнула водою, можна значно підвищити насиченість відвару вітамінами.

Відвар шипшини в лікувальних цілях

Якщо шипшина заварюється з метою поліпшити своє самопочуття і входить в комплекс заходів з відновлення здоров'я, це потрібно зробити інакше. В емальованій каструлі доводиться до кипіння один літр води, а потім на 7 хвилин знімається з вогню. Після цього каструлька знову ставиться на плиту, в воду кладеться 100 грамів (4 столові ложки) подрібнених ягід шипшини і протягом години витримується на самому мінімальному вогні на межі закипання, але, не доводячи до кипіння. Під час цієї процедури вода буде випаровуватися, тому її слід постійно додавати до початкової кількості. Після закінчення години відвар знімається з вогню, накривається кришкою, остуджується до кімнатної температури і проціджують.

Звичайно, з цим способом приготування відвару шипшини доведеться повозитися, але зате ви будете впевнені в правильності його приготування.

Іноді висушуються не цілі ягоди шипшини, а тільки його шкірка, а насіння видаляються перед початком сушіння. У цьому випадку пропорції відварів змінюються - кількість використовуваного шипшини зменшується в два рази.


Меню сайту