Війковий кліщ

Реклама
» Рецепти здоров'я

Війковий кліщ
При ураженні війковим кліщем вас починає турбувати свербіж на повіках, почервоніння і сухість в очах, а також випадання вій.
 
Даний кліщ мешкає на шкірі, входить до мікрофлору, в нормальних умовах він вас не турбує. Харчується він відмерлими клітинами шкіри і може не проявляти жодних дій пов'язаними з якимись симптомами. Живе він в самій глибині сальних залоз, а також волосяних цибулинах. Його розміри становлять приблизно 0.2 - 0.5 мм, для людини він не бачимо.
 
Війковий кліщ любить розташуватися на лобі, шкірі обличчя, на надбрівних дугах, століттях, підборідді. Якщо у вас почервоніли краю століття, сверблять повіки або навіть лущиться шкіра на повіках, це означає, що ви вражені війковим кліщем. При умовно косметичними засобами, тоніком або милом викликає дуже неприємні відчуття в місцях ураження.
 
Війчасті кліщі найчастіше починають турбувати в загострений період для організму, це навесні або восени. Для появи і розвитку кліща мало одного збудника, потрібно ще якісь захворювання, наприклад, такі як порушення роботи шлункового кишкового тракту, гепатит, порушенням обміну речовин в організмі, при пористій і жирній шкірі.
 
Виявити війкового кліща в лабораторних умовах і при огляді офтальмологом не складе труднощів. Проводиться мікроскопічне дослідження. З кожного століття береться по одній вії, потім ці війки ретельно розглядаються фахівцем під мікроскопом.
 
Дане дослідження дає швидкий результат, і відразу ж призначається лікування. Таке дослідження робиться при найменшій підозрі на присутність у вас війкового кліща.
 
Складність у проведеному лікування полягає в тому, що його присутність на шкірі є абсолютною нормою, а ось активне розмноження і потрібно лікувати. При лікуванні необхідно дотримуватися невеликий дієти, а також виключити з їжі солону і гостру їжу.
 
Лікуючим лікарем прописуються для лікування медичні препарати.
 
При лікуванні можна використовувати крему для тіла, у складі яких є мед. Необхідно провести дезінсекцію натільної і постільної білизни. Виключіть походи в лазню і всі процедури, які розширюють ваші судини.
 
Не затягуйте з лікуванням війкового кліща, тому це призведе до захворювань очей і навіть до тяжких наслідків, наприклад до таких, як блефарит виразковий з подальшим рубцюванням.

Меню сайту