Білі плями на нігтях

Реклама
» Рецепти здоров'я

Білі плями на нігтях
Білі плями на нігтях з'являються у будь-якого людина, вік людини в цьому випадку не відіграє великої ролі. У деякої частини людей такі плями не викликають розлади, але це може сигналізувати про можливі серйозні проблеми у вашому здоров'ї.
 
 
Існує ряд причин, внаслідок яких з'являються білі плями на нігтях.
 
- Одне велике пляма на нігті є наслідком пережитого сильного стресу.
 
- При ниркової недостатності плями на нігтях з'являться біля основи.
 
- Якщо плями виглядають у вигляді двох парних смуг і розташовані поперек нігтьової пластини, то це свідчить про те, що в організмі дуже велика нестача протеїнів. Така причина зустрічається у людей хворих на анорексію і у тих, хто захоплюється дієтами.
 
- Хаотично розміщені білі плями свідчать про травму нігтя.
 
- Поява білих плям на нігтях викличе нестачу в організмі заліза, кальцію, цинку і вітамінів A, C, E.
 
Білі плями також з'являються у тієї групи людей, у яких є проблеми зі шлунком і кишечником, порушений або неправильний обмін речовин, при захворюваннях шкіри і нігтів грибком, При захворюваннях серця.
 
 
Лікування білих плям на нігтях не складне.
 
1. Пєровим справою вам необхідно встановити причину появи цих плям. Слідкуйте за тим, як часто ви вживаєте кисломолочні продукти, квасоля, рибу, петрушку, молоко.
 
2. При переживанні стресів і емоційних вражень вам необхідно провести заспокійливий курс вашої нервової системи.
 
3. Якщо при всіх методах лікування ви не змогли встановити причину появи і позбудеться від плям, щось не отлаживаемого в довгий ящик і зверніться до лікаря.
 
 
Також вам можуть допомогти народні рецепти в боротьбі з білими плямами на нігтях.
 
1. Вам потрібно розпарити нігті в гарячій воді і розрізаним зубчиком часнику ретельно натерти нігті. Часник не тільки допоможе вам позбавитися від плям, але і зміцнить ваші нігті.
 
2. Робіть вашим нігтям невеликі водні процедури. Приймайте ванночки з відваром петрушки і морської солі. Занурте руги в ванночку приблизно на 20 хвилин. Петрушка надасть відбілюючий вплив на нігті і руки.
 
3. Після процедури прийняття ванночок натріть нігті риб'ячим жиром біля самої кутикули. Після, гарненько витріть руки і на кожен нігтик нанесіть крапельку масла, найкраще підійде оливкова олія. Маслу дайте вбратися.

Меню сайту