Сухість у роті ночами

Реклама
» Рецепти здоров'я

Сухість у роті ночами
Бувають таке, що вночі пересихає в роті. Це може тривати як одну ніч, а може й кілька поспіль. Це пов'язано з припиненням діяльності на ніч слинних залоз. Таку сухість ночами можна перемогти, застосовуючи народні ради.
 
- Перед сном не вживайте їжу. По можливості намагайтеся багато не вживати їжу після 18 годин. Такий метод є дуже ефективним і працює дуже добре. У перший день або навіть тиждень перед сном можете вжити трохи меду або сирка. Через деякий час організм звикне до такого харчування і не буде вас турбувати. Вранці ви будете почувати себе бадьоро й енергійно, порожнина рота буде вологою, мова буде без нальоту і придбає рожевий колір, але такий стан ви придбаєте не відразу.
 
- Не рідко сухість у роті викликана деякими ліками, які ви вжили протягом дня. Через проблеми з печінкою у вас може відбуватися осушення рота ночами або навіть серед білого дня. Перед прийомом ліків, вивчити інструкції, можливо сухість у роті викликана через ліки, по можливості спробуйте замінити такі ліки на аналогічне за властивостями, але без такого побічного ефекту. Також через проблеми з нирками може бути викликана сухість в порожнині рота. У більшості випадків таких проблем не трапляється, і все знаходиться на поверхні. Адже якщо ви під час сну дихайте ротом, то порожнину рота сохне через це, вам потрібно тримати близько спального ложа склянку з водою.
 
 
Лікування сухості в роті за допомогою трав.
 
- Якщо ввечері виробляти інгаляції, То вони здатні пом'якшити порожнину рота і позбавити вас від сухості. На 1 літр окропу додайте по 1 чайної ложки соди і солі. Сховайтеся рушником і протягом 5 хвилин робіть інгаляцію. Дихати треба поперемінно, спочатку ротом потім носом. Після, відправляйтеся в ліжко для сну.
 
- Можете замість солі та соди використовувати трави. Для такої процедури вам підійдуть ромашка, меліса, календула, мату, котівник і настурція. На 1 стаканчик окропу додайте 1 чайну ложечку будь-який з трави. Знову ж таки, чим-небудь сховайтеся і дихайте протягом 5 хвилин.

Меню сайту