Як пити валер'янку?

Реклама
» Рецепти здоров'я

Як пити валер'янку?
Валер'янка - це ліки, яке здатне заспокоювати нервову систему при різних стресах. Випускається і продається у вигляді: порошку, настойки, таблеток. Якщо ви будете приймати валер'янку перед прийомом їжі приблизно за 20 хвилин 3 рази в день, то вас перестануть турбувати безсоння і різні напруги.
 
В інструкції до ліків вказані дозування для кожного з віків. Для дорослої людини вистачить 20 - 30 крапель розведених у 50 мл води. Додайте краплі в воду, розмішайте і випийте. Якщо валер'янку потрібно прийняти малюкові, то доза повинна становити, по 1 краплі на кожен прожитий рік дитини, тобто 4 річному малюкові цілком вистачить 3-4 крапель валер'янки.
 
Валер'янка існує і в твердому вигляді, у вигляді таблеток. Приймайте 3 рази на день по 3 таблетки, для зняття тих же симптомів що і при прийомі крапель. Врахуйте, що ефект від таблеток буде мене ефективним і не швидким на відміну від крапель. Краплі розсмоктуються в кровоносну систему і швидше добираються до потрібного пункту нашого організму, і починають діяти швидше.
 
Щоб зробити настоянку валеріани, вам необхідно в аптеці купити коріння цієї рослини, називаються вони валеріана лікарська. Почистіть коріння і ретельно подрібніть їх. Після, на 250 мл окропу додайте 1 столову ложку подрібненого кореня. Потім укрийте рушником і гарненько замотайте ємність з настойкою, і дайте настоятися в темряві протягом 12 годин. Найкраще робити настоянку в термосі.
 
При стражданні від мігрені або пневмонії, ви можете почати приймати валер'янку, щоб позбавиться від цих недуг. Вам потрібно порошок з коріння валеріани, він продається в аптеках і розфасований по 2 грами в пакетиках. Вживайте 3 рази на день по 1 2 грами за один раз.
 
Дітям молодше 4 років повністю протипоказано цей лікарський засіб. Валер'янку не можна приймати разом з седативними і снодійними засобами, таким чином валеріанка підсилить ефект ліків.
 
Не приймайте валер'янку більше 2 місяців, день у день. У валер'янку містяться алкалоїди, які здатні викликати сонливість і сповільнювати нервові імпульси, в результаті чого ви втратите працездатність, з'явиться млявість і сонливість. Намагайтеся не передозувати валеріаною свій організм, так як можуть з'явитися побічні ефекти у вигляді дуже сильною дратівливості і нервозності.

Меню сайту