Лущаться повіки та брови

Реклама
» Рецепти здоров'я

Лущаться повіки та брови
Лущення брів і повік є симптомом захворювання. Так ось перед лікуванням цієї проблеми необхідно встановити причини появи лущення. Якщо крім лущення у вас присутній свербіж і випадання волосків із брів, то такі симптоми можуть бути причиною деяких захворюваннях.
 
Головною і важливою причиною лущення шкіри вік, брів і випадання волосків є гормональний збій, в результаті тривалого стресу. Для початку потрібно пропити курс заспокійливих засобів.
 
Чергуючи лляне і мигдальне масло, вам вдасться позбавитися від лусочок і відновити волоски на бровах. Робіть це по вечорах приблизно 15 хвилин. Масло перед використанням трохи підігрійте.
 
Також причиною лущення є маленький кліщ, Якого нам самим не побачити, його може розглядати тільки спеціальний лікар. При ураженні кліщем, лущаться і червоніють повіки, починається різь в очах, може виділятися гній з очей, дуже сильний свербіж. При такому захворюванні ні в якому разі не використовуйте масла та мазі. Вам для початку необхідно позбутися цього кліща, шляхом протирання уражених місць дезинфікуючим розчином, а після починати процедури відновлення. Можете також протирати відваром з ялівцю і споліскувати відваром з кори крушини.
 
Вмиватися ще можна Дегтярний милом, воно очищає шкіру і знімає різного роду подразнення, але, не дивлячись на свою корисність, багатьом воно не подобається через специфічного запаху. Ще від кліща добре допомагає сірчана мазь.
 
Позбутися від лущення вам допоможуть народні методу і засобу, вмивайтеся відваром ромашки, деревію, календули, огіркової водою. Якщо лущення є наслідком алергії, то вам спочатку потрібно пройти терапію від алергій.

Меню сайту