Жовтий наліт на зубах

Реклама
» Рецепти здоров'я

Жовтий наліт на зубах
У всі часи гарні зуби були запорукою успіху, товариськості з людьми, робили вас набагато привабливіше і підкреслювали гарну посмішку. Найчастіше гарну посмішку псують зуби з жовтим нальотом, але цей неприємний факт псує не тільки посмішку, але й ваш настрій. Позбутися від жовтого нальоту можна простими способами.
 
Перш за все, при особистій гігієні порожнини рота, використовуйте зубну пасту з отбеливающими властивостями. Такі пасти насправді надають благотворний результат, але вам необхідно придбати справжню пасту, а не підробку. Такі пасти продаються в аптечних кіосках та стоматологічних закладах. Таку пасту потрібно використовувати всього лише 1 місяць кожні півроку, а в інший час використовувати звичайну пасту.
 
При чищенні зубів використовуйте щітку з більш жорсткою щетиною, таким чином, ви будете боротися з жовтим нальотом інтенсивніше, але й таку щітку не рекомендується використовувати постійно, є ризик пошкодити зубну емаль, яку не можна відновити.
 
Перед чищенням зубів 1 раз на тиждень чистите зуби за допомогою соди, достатньо трьох хвилин чистки. Робіть легкі рухи і легкі натискання, щоб не пошкодити емаль. Відразу після цієї процедури використовуйте зубну пасту.
 
Замість соди ви можете використовувати активоване вугілля. Не варто переживати, що зуби під час чищення стануть чорними, адже після чистки вугіллям ви будете чистити звичайною пастою, і все стане на свої місця. Розточити таблетку активованого вугілля і покладіть щіпку вугілля на щітку. Таку чистку варто також проводити 1-2 рази на тиждень.
 
Їжте більше моркви та яблук. Тверді овочі та фрукти допомагають вам розробляти щелепу і залишати зуби білими. Якщо в день вживати хоча б одне яблуко, то про пожелтении зубів і появи каменів на них ви забудете. Так що візьміть це за правило.
 
Якщо ви любите каву і курите, то вам необхідно виробляти професійну чистку. Це не відбілювання, це проста чистка. За допомогою ультразвуку з ваших зубів лікар счищает камені, і ви отримуєте чистенькі зуби, до того ж емаль зубів не пошкоджена, і зубки біленькі. Звертайтеся до стоматологів хоча б 1 раз на рік за чищенням зубів. Відбілювання ж навпаки, псує емаль, і з часом вам вона перестане допомагати, і на додачу ви придбаєте зубний біль, і не зможете насолоджуватися гарячими і холодними стравами.

Меню сайту