Дієта при ерозії шлунка

Реклама
» Рецепти здоров'я

Дієта при ерозії шлунка
Людям, яким лікарі поставили діагноз «ерозія шлунка» необхідно ретельно дотримуватися прописану дієту. Таким людям і самій дієті стоїть головне завдання знизити активність в шлунку шлункового соку. Для того щоб не погіршити свій стан потрібно харчуватися щадними продуктами і слідувати трьом простим рекомендаціям.
 
Рекомендація №1. Вам необхідно відмовитися від продуктів, які містять грубу і волокнисту клітковину, в такий список продуктів входить редиска, ріпа, мюслі, хліб з висівок, бруква і жилаве м'ясо, ще необхідно відмовитися смажених страв і смаження продуктів.
 
Рекомендація №2. У цій рекомендації вам потрібно менше вживати ті продукти, які здатні порушувати шлункову секрецію і вироблення шлункового соку. У такий список продуктів входять всі алкогольні напої, фрукти з цитрусом, будь газована вода, будь кави, біла капуста, чорний хліб і міцні бульйони.
 
Рекомендація №3. Уникайте вживання дуже холодної та гарячої їжі. Ці два стани їжі, дуже сильно дратує ваш шлунок, та й до того ж холодна їжа дуже надовго залишається в шлунку, тому відразу не починає перетравитися.
 
Якщо ви будете дотримуватися цих три рекомендації, то вам стане набагато легше жити з вашим діагнозом, шлунок вас буде рідше турбувати, також існує ймовірність повного або часткового лікування від ерозії шлунка. Головним плюсом дієтичного харчування, є хороша форма тіла. При дотриманні дієтичного харчування, вам вдасться поліпшити зовнішній вигляд вашого тіла, і до всього цьому не вживаючи в їжу жирних продуктів, хлібобулочних виробів, газованих напоїв вам вдасться скинути кілька кілограмів.

Як вилікувати нежить за один день?
Собачий жир при туберкульозі і бронхіті
Болить горло вранці
Біль у щиколотці
Ущільнення під пахвою
Як вилікувати горло за 1 день?
Чим лікувати застуду при годуванні груддю?
Горіхи і їх користь для організму
Чим мазати герпес на губах?
Чому сверблять вуха?
Бешиха ноги: лікування
Здоровий спосіб життя
Свинка: симптоми у дорослих
Як швидко протверезіти?
Чи можна робити інгаляцію при температурі?
Зубний біль під коронкою
Меню сайту