Реклама спонсора
» Рецепти здоров'я
Набряки на обличчі - явище поширене і причин їх виникнення може бути багато: слідство перенесених захворювань, неправильний режим харчування, порушення сну, надлишок в організмі рідини. Коли відображення в дзеркалі показує нам особа з розпухлим носом і губами, мішками під і над очима, хочеться сховатися від усього світу. Але що робити, якщо потрібно виходити з дому? Як здатися оточуючим з такою особою? Можна в терміновому порядку застосувати експрес-методи для зняття набряків в домашніх умовах.

Після пологів кожна жінка мріє швидше повернути свою фігуру в колишні кондиції, виглядати красиво і привабливо. При цьому під час вагітності матусям доводиться відмовлятися від відвідування солярію, фітнес-клубів, басейнів. А так хочеться скоріше знову повернутися до колишнього способу життя, але от чи можна мамі, що годує відправлятися в солярій? Чи не принесе це шкода їй або малюкові?

Говорячи про користь свіжих соків, більшість з нас мають на увазі фруктові напої, приготовані зі свіжих натуральних плодів. Вироби з овочів окрім, мабуть, томатного не користуються особливою популярністю. Вони володіють специфічним не завжди приємним смаком. Однак за своїм складом не менш багаті вітамінами, ніж напої з фруктів.

Інфекційне захворювання є дуже поширеним серед дітей. Однак медицині відомо безліч випадків, коли і дорослі хворіли на вітрянку. На тілі дорослих відзначалася як дрібна висипка, так і засохлі скоринки. При цьому симптоматика у дорослих і дітей суттєво відрізняється. Так, наприклад, у дітей висип проявляється протягом 2-5 дня хвороби, а ось у дорослих вона може з'являтися протягом перших дев'яти днів після захворювання.

Ось і прийшли теплі дні, яких ми так чекали з нетерпінням. Тепер можна носити улюблені шорти, короткі топи і легкі сукні. От тільки виставляти напоказ свій «аристократичний загар" не дуже вже й хочеться. Вихід тут один - максимально швидко отримати гарну рівну засмагу. Домогтися цієї мети можна двома способами: автозагар за допомогою спеціальних косметичних засобів або ж солярій. При цьому другий спосіб користується більшою популярністю, так як тримається довше і виглядає більш красиво.

Народження дитини - це велика радість, яку з нетерпінням чекає не тільки майбутня мама, але і всі її рідні. За дев'ять місяців вагітності ви, швидше за все, звикли до різних обмеженням, з якими вам довелося зіткнутися в харчуванні, фізичному навантаженні і т. Д. Однак обмежувати себе потрібно і надалі, в період годування груддю, але не варто лякатися, тому що більшість таких «табу» - це не більше, ніж просто міфи і помилки наших предків.

Наш сучасний світ сповнений самих різних вірусів і захворювань. Учення просто не встигають за стрімким темпом розвитку шкідливих мікроорганізмів і бактерій. Всім, звичайно, відомо, що при самих різних захворюваннях слід остерігатися причин ускладнення хвороби. Наприклад, при захворюванні підшлункової залози або гастриті слід дотримуватися суворої дієти, ні в якому разі не гріти гнійні запалення, при кашлі і бронхіті не пити холодні напої і так далі.

Напевно, кожна людина, яка водить машину, помічав, що рука, що знаходиться ближче до скла, загоряє набагато швидше. Невже засмагнути можна і через скло? І якщо так, то чому багато людей відвідують солярій замість того, щоб зіграти на балконі? Давайте ж розберемося в цьому питанні більш детально.

Квас - це самий що ні на є російський напій. Способів приготування квасу існує безліч. Його готують з хліба, буряка, сухарів, ревеню, чистотілу, житнього борошна, солоду, березового соку, фруктів, овочів. Сьогодні більшість виробників квасу використовують як сировину хліб. У домашніх умовах також найчастіше використовується хліб або хлібні крихти, а також житні сухарі.

Одне з побічних дій при лікуванні антибіотиками - це кандидоз, який більш відомий як молочниця. Розвивається він внаслідок порушення балансу мікрофлори слизових кишечника, рота, а у жінок ще й піхви. У звичайних умовах грибок Кандида не заподіює занепокоєнь, але під дією антибіотиків починає інтенсивно розмножуватися і викликає неприємні симптоми - сирні виділення і свербіж зовнішніх статевих органів.

Прекрасно відомо твердження про те, що під час простудних захворювань не можна митися. Однак у багатьох розсудливих людей виникає питання про причини цієї заборони. Чому потрібно нехтувати елементарними правилами гігієни через кашлю, нежиті і температури?

Набряклість горла, з якою стикалося величезна кількість дорослих і дітей, доставляє больові відчуття і дискомфорт при ковтанні і, як правило, супроводжується цілим рядом додаткових неприємних симптомів. На відміну від набряку горла, набряк гортані має куди більшу небезпеку для здоров'я і навіть життя людини. Стрімко розвиваючись, даний стан непомітно при візуальному огляді, але, утрудняючи дихання людині, без належних негайних заходів реагування, може призвести навіть до летального результату.

Набряк гортані - несамостійна хвороба. Це або наслідки якого-небудь недуги, або прояв патологічного процесу. Подібний стан досить небезпечно, оскільки може призвести до повного удушення пацієнта, в результаті чого людина може просто загинути, якщо вчасно не надати йому необхідну першу медичну допомогу.

Набряк стопи являє собою припухлість, утворену внаслідок скупчення рідини в м'яких тканинах. Набряклість стоп, залежно від причин виникнення, може носити як епізодичний, так і хронічний характер. Давайте розглянемо, чим може бути викликаний набряк стоп, про які патологіях організму може свідчити даний стан.

Виникнення набряків переважна більшість людей пов'язує з надмірною кількістю рідини в організмі. Намагаючись вирішити проблему шляхом зниження споживання води, рідко хто замислюється, що створює загрозу зневоднення, що дуже небезпечно для здоров'я. Насправді причини появи набряків рук і ніг можуть бути викликані різними патологіями, а тому необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Меню сайту