Фруктовий пілінг для вашої шкіри

Реклама спонсора
» Секрети краси

Фруктовий пілінг для вашої шкіри

Немає сумнівів, що будь-яка жінка бажає і прагне залишатися молодою і привабливою. Проте з плином часу деякі вікові зміни стають все більш візуальними на обличчі. Структура нашої шкіри є невід'ємною частиною фізіології організму в цілому, тому ефективне поліпшення шкіри слід розглядати як частину загальної спроби реабілітації. Перш ніж ви почнете застосовувати техніку поліпшення для вашої шкіри, то вам краще познайомитися з механізмом старіння організму.

Це не єдиний процес, а група процесів, які працюють в різних напрямках. Ці механізми є тимчасовим об'єднанням у дві великі групи, зокрема, накопиченню шкідливих продуктів обміну речовин в клітинах, і генетичні зміни, які уповільнюють або перешкоджають оновлення клітин. Це активні хімічні речовини, які, в першу чергу, впливають на клітинні мембрани. Уражені клітини перестають дихати нормально, і процес метаболізму змінює їх. Клітини забиті відходами, які не мають можливість повною мірою звільниться від продуктів обміну речовин. Це один з механізмів фізіологічного процесу старіння.

Формування продуктів обміну речовин є неминучим процесом. Здорові клітини отримують і очищають себе доставку токсинів в тканинах рідини, які виводяться через пори шкіри. Ці механізми слабшають з часом. Таким чином, токсини накопичуються і зберігаються в тканинної рідини, яка оточує клітини і викликає механізм старіння клітин. Активна допомога необхідна, щоб всі осередки на даному етапі, були очищені, а також для здорового процесу шкіри. Одна з процедур, пов'язана з комплексним поліпшенням є пілінг.

Деякі фрукти, як відомо, надають властивості зцілення, очищення і проявляють тонізуючу дію на шкіру. Ананас і папайя придбали репутацію тонізуючих фруктів. Ананас складається з бромелайну, в той час як папайя має речовина папаина. Обидві речовини є природними біологічно активними речовинами, які здатні знищити білки. Застосування цих ферментів, які руйнують білки, дозволяють ніжно видаляти мертві клітини шкіри, очищаючи її. Фруктовий пілінг можна приготувати в домашніх умовах за допомогою спеціальної маски. Чашка м'якоті ананаса і половина чашки папайї необхідні, щоб зробити лікувальну маску. У сік, отриманий з целюлози, додають дві столові ложки меду, для зволоження шкіри. Суміш ретельно перемішують. Вимийте обличчя теплою водою, перш ніж застосовувати маску і протріть його чистою тканиною. Суміш наноситься на обличчя, уникайте потрапляння на очі, і залишається на п'ять хвилин. Через п'ять хвилин маску промивають холодною водою. Цю процедуру добре робити раз на тиждень, щоб уникнути небажаного побічного ефекту. Найперша процедура робиться одна-дві хвилини. Відзначимо, результат і час чищення або частка інгредієнтів може бути змінена після.


Інші суміші з аналогічним ефектом

Виноград, яблука та інші фрукти використовуються для фруктової маски. Ці плоди мають так звані фруктові кислоти, як гліколева кислота, винна кислота, мигдальна кислота і т. Д., Які мають очищує ефектом.

Будь пілінг, що робиться на основі фруктів, набагато безпечніше, ніж хімічний або лазерний пілінг. По-перше, фрукти не впливають на глибші шари шкіри, які відповідають за зростаючі клітини. По-друге, це гнучка техніка в основному спрямована на відкриття та очистку пор шкіри від шлаків. Недоліком цього методу є те, що моментального, візуального ефекту не видно, а тільки з часом він проявляється. У кожному разі, процедури пілінгу повинні проводитися з консультації косметолога, щоб уникнути ускладнень, які можуть призвести зворотний ефект.

Як зробити стрілки на очах?
Як схуднути при грудному вигодовуванні?
Олія чайного дерева від прищів
Як змити чорний колір волосся?
Як відновити груди після годування?
Вся правда про целюліт
Арганова олія для обличчя
Як вивести татуаж брів?
Як позбутися від підшкірних прищів?
Камфорне масло для особи
Макіяж для азіатських очей
Як зробити шкіру обличчя гладкою?
З чим носити лофери на підборах?
Модні кольори волосся 2014
Чи можна поправитися від яблук?
Як випрямити волосся назавжди?
Меню сайту