Як зав'язати бандану на голові?

Реклама
» Секрети краси

Як зав'язати бандану на голові?

Всі ми знаємо про те, що бандана - це відмінний аксесуар, який не тільки захищає нас від гарячого сонця, але і вносить в образ якусь родзинку. При виборі даного аксесуара перевагу краще всього віддати хусткам, які мають легку тканину. Що ж стосується кольору та дизайну, то тут все залежить від форми вашого обличчя і, звичайно ж, смаку. Завдяки багатому вибору ви легко знайдете те, що яскраво доповнить ваш образ, зробивши його індивідуальним і стильним.

Зверніть увагу на те, що існує безліч способів, завдяки яким можна модно і стильно зав'язати бандану на голові. Ось кілька з них.

Традиційний спосіб

Хустка складіть по діагоналі так, щоб вийшов трикутник. Тепер визначте середину бандани і накладіть її на голову. За нею акуратно, не зачіпаючи волосся, з'єднайте два кути. Зауважте тканину. Поправте її при необхідності.

Згорнута бандана

Зробіть з матеріалу квадрат, склавши її навпіл. Починайте згортати головний убір до тих пір, поки не досягнете середини. У вас має вийти трикутник. Тепер зав'яжіть її на лобі, зав'язавши на лінії росту волосся.

Бандана по-піратськи

Загніть один куточок тканини до центру хустки. Виріб розмістіть біля брів, на лобі. Вільний край акуратно розправте. Тепер зав'яжіть на потилиці два бічних кінця.

Жіночний

Складіть бандану так, щоб вийшов трикутник. Прикладіть виріб до голови. В районі шиї зробіть невеликий вузлик. Після цього кінці загорніть вгору. Тепер усі кінці потрібно скрутити в один і акуратно просуньте їх в петлю. Зауважте кут. Завдяки цьому кінці будуть прикрашати зачіску і, звичайно ж, не будуть бовтатися.

Не важливо, який саме спосіб ви оберете, адже це універсальні способи, які підходять абсолютно всім без винятку, тому не бійтеся експериментувати і змінюватися.

Важливі поради

А для того, щоб ваша бандана міцно трималася на голові, зверніть увагу на такі нюанси.

  1. Зав'язуйте її тільки перед дзеркалом. При цьому важливо, щоб дзеркало було велике.
  2. Ви можете зав'язувати бандану по кутах голови.
  3. Якщо волосся дуже довгі, нахиліться вперед для того, щоб тканина було зручніше зав'язати.

І наостанок запам'ятайте, ні в якому разі не носіть бандану, яка має для вас незрозумілі символи. Повірте, це може спричинити за собою біду.


Як пофарбувати брови в домашніх умовах?
Маска для обличчя з вівсяних пластівців
Як накладати рум'яна?
Сушка тіла для дівчат
Великі локони в домашніх умовах
З чим носити парку?
Маски для волосся в домашніх умовах
Стрижка драбинка з чубчиком
Як зав'язати хустку на голові?
Як виділити вилиці?
В'яла шкіра на шиї
Як зменшити розмір ноги?
Як зробити волосся товщі?
5 кроків до ідеального автозагар
Як зробити щиколотки тонше?
Укладання каре в домашніх умовах
Меню сайту