Як прикрасити джинсову спідницю?

Реклама спонсора
» Секрети краси

Як прикрасити джинсову спідницю?

Як показують опитування, все більша кількість громадян на сьогоднішній день воліють шити собі одяг самостійно, адже в магазинах часом не знайдеш ні потрібного фасону, ні красивого забарвлення. Зате домашнє виготовлення одягу - це справжній рай для фантазерів. Тут можна експериментувати і з кольором, і з якістю. Крім усього іншого, такі речі обходяться набагато дешевше.

Найпопулярнішим і зручним матеріалом по праву визнається сьогодні джинс. Якщо ще зовсім недавно даму, яка надягла джинси, вважали «трохи не в собі», то зараз це цілком нормальне і популярне явище - носити джинси і речі з цього матеріалу. Але оскільки сам джинс може не відрізнятися особливою барвистістю, то пропонуємо вам розглянути деякі варіанти, які дозволять зробити річ ще краще і красивіше.

Займаємося творчістю!

Що ж необхідно для того, щоб займатися креативом, не виходячи з дому? У першу чергу, це фантазія, адже навіть з найпростішої речі можна зробити розкішне вечірнє вбрання, прикрасивши її парою намистин або вишивкою.

Що ще знадобиться?

Це залежить в основному від речі, яку ви збираєтеся прикрашати і ваших смаків. Так що, перед тим, як прикрашати джинс вишивками і стразами, ретельно продумайте малюнок, інакше можна зіпсувати річ раз і назавжди.

Візьмемо, наприклад, джинсову спідницю, яку нам необхідно прикрасити чим-небудь, щоб вона стала красивіше і витонченіше. Перший варіант - це аплікації. На сьогоднішній день існує величезна кількість малюнків різної структури і забарвлень. Залежно від кольору джинса можна вибрати шкіряні або хутряні аплікації, з малюнками або просто абстракцією. Якщо ж жодна з аплікацій в магазині вас не влаштовує, можна сміливо намалювати власну або просто скопіювати її з улюбленого журналу, газети. Для того, щоб аплікація міцно сиділа на тканині, необхідно прострочити її нитками (у колір джинса) або надійно приклеїти, пройшовшись праскою по поверхнях з обох сторін.

Другий варіант прекрасного прикраси джинсової спідниці - малюнок, вишитий нитками. Він, звичайно, набагато складніше першого, та й підходить тільки тим дівчатам і жінкам, які люблять і вміють вишивати, адже для цього необхідно не тільки перевести малюнок на джинс, але й потім акуратно вишити його вподобаними нитками. Але для справжніх професіоналок це буде нескладно - всього півгодини роботи і спідниця засяє новими фарбами.

І останній варіант оформлення джинсової спідниці - це, звичайно ж, бісер і стрази. Дуже багато джинсових речей сьогодні прикрашається саме так, адже ідея свіжа й дуже оригінальна. Для прикраси спідниці бісером також необхідно заздалегідь намітити малюнок, який згодом буде вишивати. Що ж стосується стразів, то існують як цілі аплікації, так і окремі «крапельки». Тут все залежить від ваших уподобань і смаку.

Як бачите, варіантів оформлення джинсової спідниці дуже багато. Залишилося тільки вибрати підходящий і йти творити. Удачі!


Як заплести косичку на бік?
Як зробити пальці тонше?
З чим носити джинсову спідницю?
Як швидко відростити брови?
Як освітлити брови?
Як накладати рум'яна?
Лавровий лист для волосся
Як освітлити брови перекисом водню?
З чим носити кросівки на танкетці?
Маски для волосся в домашніх умовах
З чим носити дутики?
Олія чайного дерева від прищів
Глазурування волосся в домашніх умовах
Як прикрасити офіс на новий 2015?
5 кроків до ідеального автозагар
Соняшникова олія для волосся
Меню сайту