Чи можна поправитися від меду?

Реклама
» Секрети краси

Чи можна поправитися від меду?

Люди, ретельно стежать за своєю вагою, часто цікавляться про те, чи можна набрати зайві кілограми, вживаючи мед? Давайте спробуємо разом у всьому розібратися і відповісти на це актуальне питання.

Калорійність меду

Мед являє собою продукт бджільництва, який використовується не тільки як звичайна солодкість, але і широко застосовується для лікування величезної кількості захворювань. Рідкісний людина не відчуває тягу до цих ласощів. Але, незважаючи на це, багато людей, а особливо ті, для яких надбавка у вазі пару кілограмів бачиться серйозної катастрофою, бояться включати мед в свій раціон, вважаючи, що він може зіпсувати фігуру.

Насправді так воно і є: вживання великої кількості меду здатне привести до повноти, тому що продукт цей відноситься до числа висококалорійних. Так, всього в 100 г меду міститься 327 ккал. Крім того, важливо знати, що регулярне щоденне споживання меду в кількості 150 г і більше може спровокувати розвиток цукрового діабету. Але невже все так безнадійно і цього корисного продукту не місце в раціоні стройняшек?

Імовірність набору ваги

Помірне споживання бджолиного меду (до 100 г на добу) сприяє потраплянню в організм необхідних для нормальної його роботи вітамінів, ферментів, мінералів, амінокислот, органічних кислот, корисних азотистих сполук. Коли організм не відчуває нестачі життєво важливих компонентів, відбувається правильний метаболізм, при якому кожна клітина не запасається взапас поживними речовинами, переводячи їх в жир, а витрачає тільки необхідну на даний момент їх дозу.

Однак поряд з цим ще одним складовим компонентом меду є сахароза, стимулююча прибавку кілограмів. Але варто враховувати, що концентрація цієї речовини настільки мала, що для того, щоб видужати мед необхідно вживати безмірно багато. Будь який, навіть самий цілющий продукт, що вживається у великих кількостях, здатний завдати організму шкоди, і мед не є винятком.

Завдяки своєму дивовижному складом мед у порівнянні, наприклад, з цукром засвоюється набагато краще, благотворно впливаючи на функціонування всього організму. Споживаючи мед, потім довгий час людині не хочеться різної смакоти.

Дивно, але при помірному споживанні меду не тільки не відбувається збільшення додаткових кілограмів, а навпаки, прибирається наявний зайву вагу. Напевно, ні для кого не стане відкриттям наявність маси різних способів схуднення за допомогою натурального бджолиного меду. Це і антицелюлітний медовий масаж, та медові обгортання, і гідромель для схуднення, і чай з медом або кориця з медом для зниження маси тіла.

Тільки для досягнення бажаного ефекту необхідно бути достовірно впевненим у натуральності меду, так як використання неякісного продукту не здатна дати очікуваний результат. Тому краще всього купувати мед у знайомих пасічників.


З чим носити парку?
Як відрізнити хутро норки від хоноріка?
Тату хною в домашніх умовах
Як прибрати зморшки навколо очей?
Як зробити бант з волосся?
Як зробити пальці тонше?
Красива шкіра після сорока
Цибулевий суп для схуднення
З чим носити жилетку?
Як прикрасити офіс на новий 2015?
Як швидко відростити брови?
Як правильно схуднути
Молочна сироватка для волосся
Епіляція цукром в домашніх умовах
Глазурування волосся в домашніх умовах
Завивка плойкою
Меню сайту