Чи можна поправитися від мандаринів?

Реклама
» Секрети краси

Чи можна поправитися від мандаринів?

Марно намагаючись привести свою фігуру в норму, багато пані починають підозрювати, що вони набирають вагу навіть від самих на їх погляд «нешкідливих» продуктів, наприклад, від мандаринів. Так, багато хто всерйоз вважають, що від цитрусових фруктів, а особливо від мандаринів можна набрати вагу! Отже, давайте з'ясовувати чи так це?

Корисні властивості мандаринів

Мандарини вважаються одним з найцінніших джерел аскорбінової кислоти. Також цей фрукт відрізняється високим вмістом різних корисних речовин, у тому числі і мінеральних.

Завдяки унікальному складу мандарини можна віднести до найсильнішим антидепресантів, які мають натуральне походження. Саме тому після їх вживання можна помітити різке підняття настрою, поліпшення загального самопочуття.

Чи можна набрати вагу від мандаринів?

Вважається, що мандарини - низькокалорійні фрукти. Це не просто думка, на доказ цього дієтологи вже розрахували їх енергетичну цінність.

За їх розрахунками в 100 грамах очищеного і готового до вживання фрукта (без шкірки і кісточок) міститься всього близько 45 ккал. Виходить, що в середньому в одному мандарині міститься не більше 50 ккал, ну і не менше 40 ккал.

Такий показник не такий вже і великий, щоб засумніватися у вживанні мандаринів тим, хто старанно бореться з надлишками ваги! Виходить, що з упевненістю можна стверджувати, що поправитися від мандаринів просто неможливо! Це відноситься і до натурального соку, приготовленого самостійно з абсолютно свіжих мандаринів.

Шкода, цього не можна сказати про мандаринових соках, які пропонує нам сучасний ринок. Якщо ви всерйоз стежите за своєю фігурою, то від подібних напоїв краще відмовитися!

Вся справа в тому, що подібні напої при своєму виробництві втрачають більшу частину вітамінів і корисних речовин, що містяться в свіжих мандаринах. Тому цукор, якого, до речі сказати, там дуже багато просто не буде засвоєний і станеться відкладення, так би мовити, «про запас».

Скільки мандаринів можна з'їсти?

Незважаючи на те, що дієтологи стверджують про низькій калорійності мандаринів, є їх теж потрібно правильно. Саме мандарини відрізняються великим вмістом унікальних речовин - сахаридов, які якраз і уповільнюють процес схуднення. До всього іншого, після вживання мандаринів виникає сильний апетит, що говорить про те, що їсти даний фрукт краще вже після вживання їжі на десерт.

А от про те, скільки можна з'їдати мандаринів протягом доби, особливих рекомендацій немає. Кожен організм може «вимагати» різну кількість цього заморського ласощі. І якщо ви не маєте якихось індивідуальних протипоказань (маються на увазі гастрит, цукровий діабет, алергія), то їжте скільки хочете!

Тільки не забувайте, що нічим не варто захоплюватися занадто, і мандарини, незважаючи на свою безневинність, не виняток! Якщо пополнеть від мандаринів неможливо, то зіпсувати шлунок, «заробити» гіповітаміноз і порушити ще що-небудь у своєму організмі цілком імовірно!


Які тіні підходять до зелених очей?
Маски для волосся в домашніх умовах
Як носити шарф з курткою?
Тату хною в домашніх умовах
З чим носити жилетку?
З чим носити синю спідницю?
З чим носити кросівки на танкетці?
Колір волосся для карих очей
Як заплести косичку на бік?
Лавровий лист для волосся
Як відрізнити хутро норки від хоноріка?
Як освітлити брови?
Як прибрати зморшки навколо очей?
Красива шкіра після сорока
З чим носити джинсову спідницю?
Шлях до краси жінки лежить через шлунок
Меню сайту