Чи можна поправитися від хурми?

Реклама
» Секрети краси

Чи можна поправитися від хурми?

Більшість любителів заморського ласощі під милою назвою «хурма» чомусь останнім часом стали всерйоз задаватися питанням про те, чи можна набрати вагу від цієї смачної екзотичної ягоди? Щоб правильно дати відповідь, потрібно детально проаналізувати властивості хурми.

Речовини, що містяться в хурмі

  • Аскорбінова кислота, з якою багато знайомі як з вітаміном С.
  • Селен.
  • Вітамін А.
  • Вітамін Е.
  • Залізо.
  • Пектини.
  • Магній.

І це тільки маленький список речовин, які можна знайти в хурмі і про які можна розповідати нескінченно.

Який вплив чинять речовини, що містяться в хурмі?

Наявність аскорбінової кислоти, немов найсильніший стимулятор підвищує імунітет, знижує кількості цукру, рівень холестерину в людській крові, в печінці збільшує число глікогенів. Також нормалізує наскільки це можливо обмін речовин і значно знижує артеріальний тиск.

Завдяки селену - одному з найсильніших антиоксидантів запобігають збої в серцевої діяльності. Тканини стають найбільш захищеними щодо поразки раковими клітинами. Шкіра стає більш стійкою до старіння.

Процес кровотворення помітно поліпшується завдяки наявності в ягоді заліза. Наявність вітаміну А покращує репродуктивні функції, запобігає запальні процеси в організмі, підвищує опірність ослабленого організму до вірусних захворювань, а також до інфекційних.

Наявність вітаміну Е сприяє поліпшенню обміну речовин, підняттю настрою. Пектини покращують травну діяльність, виводять частину токсинів. Завдяки магнію в нирках виключено утворення каменів.

В цілому хурма сприяє зміцненню організму і володіє невеликим вмістом калорій. Незважаючи на те, що плоди хурми дуже солодкі вони включаються в багато дієти. Однак хурму не варто з'їдати більше, ніж три ягоди в день. Причина в тому, що у великій кількості вона негативно впливає на роботу шлунка.

Чи можна поправитися від хурми?

Вивчивши основні властивості хурми, можна з упевненістю сказати, що поправитися від цієї ягоди можна, якщо з'їдати щодня по кілька кілограмів, що само собою заборонено, та й чесно кажучи, мало хто зможе це зробити!

Більшість з нас зможе з'їсти за день лише декілька плодів хурми, які в сукупності чинять швидше хороший ефект у зниженні ваги, ніж навпаки, адже саме від хурми, в якій міститься велика кількість клітковини, ми можемо відчувати себе ситими тривалий час, а пектин пригнічує апетит . Виходячи з цього, часто можна почути, що хурма сприяє «утворенню» талії у дам.

Виходить, що набрати вагу від постійного вживання хурми неможливо, тому можна без жодних обмежень їсти ягоду стільки, скільки хочеться, проте не нехтуйте рекомендаціями щодо її вживання. Особливо це стосується тих, хто має проблеми - такі, як цукровий діабет і хвороби шлунка. Це відноситься і до людей, які мають постійні проблеми зі стільцем.


Як освітлити брови?
Маски для волосся в домашніх умовах
Як прикрасити офіс на новий 2015?
Завивка плойкою
Епіляція цукром в домашніх умовах
Шлях до краси жінки лежить через шлунок
Як заплести косичку на бік?
З чим носити парку?
Як зробити бант з волосся?
З чим носити кросівки на танкетці?
Шовк для волосся
Як відрізнити хутро норки від хоноріка?
Волосся на животі у дівчат
Чи можна поправитися від квашеної капусти?
Масло жожоба для обличчя
Сольові ванни для схуднення
Меню сайту