Догляд за пірсингом пупка

Реклама
» Секрети краси

Догляд за пірсингом пупка
Для всіх, хто вже зробив пірсинг пупка або тільки збирається, корисною буде інформація про догляд за цією частиною тіла.
 
Особливо важливо доглядати за пірсингом пупка при свіжому проколі, щоб уникнути занесення в ранку інфекції і для його якнайшвидшого загоєння. Надалі, гігієнічний догляд за пірсингом пупка, буде необхідний постійно.
 
Спочатку поговоримо про те, чого робити категорично заборонено! Ні за яких обставин не торкайтеся до прикраси в пупку брудними руками, це може призвести до потрапляння інфекції в ранку, і викликати її загноєння. Щоб правильно обробити ранку не рекомендується застосовувати метиловий спирт, він може стягнути і пошкодити оброблювану поверхню. Чи не ефективним засобом для знезараження проколу буде і перекис водню, вона сприяє руйнуванню клітин, які беруть участь у процесі швидкого загоєння ранки. У період загоєння, краще не знімати прикраса, щоб не пошкодити проколанную шкіру. Не слід надягати тісний одяг і носити ремені. В ідеалі, одяг не повинен перешкоджати доступу кисню до проколонной ранці. До остаточного загоєння, не варто протягувати в пупок різні срібні колечка, вони можуть окислюватися, і привести до аргіроз.
 
Тепер поговоримо про те, що стосується безпосередньо самого догляду за пірсингом пупка. Покриває пов'язку можна зняти через п'ять годин після проведеної операції. Потім потрібно прийняти душ, рясно полив область пупка водою. Протягом перших післяопераційних доби не рекомендується використовувати будь-якої очищающий розчин. Приблизно через п'ять діб ваш пупок повинен злегка почервоніти, а на місцях проколу повинна утворитися скоринка, з якої буде виділятися білувата рідина. Всі ці ознаки відповідають нормі. А якщо раптом з ранки стане виділятися жовтий гній, з'явиться нездоровий і неприємний запах - вам потрібно буде терміново звернутися до лікаря. Через два місяці корочка повинна відсохнути і відвалитися, а виділення білої рідини має припинитися. Про те, що ваш пупок остаточно зажив, ви дізнаєтеся, коли повністю пройде почервоніння.
 
Пам'ятайте: обов'язково потрібно проводити всі гігієнічні процедури під час загоєння ранки, і стежити за тим, як проходить весь процес загоєння, інакше це загрожує самими небажаними наслідками.

Чи можна поправитися від квашеної капусти?
З чим носити дутики?
5 кроків до ідеального автозагар
Як нанести шелак в домашніх умовах?
Красива шкіра після сорока
Колір волосся для карих очей
Маски для волосся в домашніх умовах
З чим носити парку?
Як подовжити вії в домашніх умовах?
З чим носити кросівки на танкетці?
Шлях до краси жінки лежить через шлунок
Лавровий лист для волосся
Як прибрати зморшки навколо очей?
Як прибрати вуса у дівчині?
Маска для волосся з чорного хліба
Як зробити пальці тонше?
Меню сайту