Як зробити ямочки на щоках?

Реклама
» Секрети краси

Як зробити ямочки на щоках?
Ямочки на щоках надають вашій красі більше витонченості. З ними ваша усмішка набуває зовсім іншу красу, чарівність і шарм. Зараз багато різних медичних технологій, і за допомогою деяких з них можна зробити собі таку красу.
 
Зараз у світі дуже модно робити такі операції, і майже будь-яка жінка знає, куди треба звернутися.
 
Взагалі ямочки на щоках це генетичний дефект, але кожен цим пишається і вважає це своїм достоїнством. Багато хірургів не здатні провести операцію по створенню ямочок, і в Росії таке явище дуже рідко зустрічається. Ямочки утворюються через роздвоєною лицьовій м'язи, і через цю щілину підшкірний жир приростає до м'язових верствам особи, і при посмішці з'являються ямочки.
 
Але багато фахівців з різних куточків світу виступають проти таких операцій, тому що згодом може залишитися рубець на щоках, втрачаючи свій природний красивий вигляд, а в деяких випадках з'являється ефект стягнутості шкіри. А згодом на місці ямочок утворюються складки зі шкіри, які дуже добре помітні, і які дуже важко прибрати.
 
Задумайтесь, чи варто ризикувати своєю красою, обличчям і чарівністю заради пари ямочок. Звичайно ж, вони надають сильне чарівність, але не варто йти на невиправданий ризик. Така операція у знаючих хірургів не складає труднощів, і коштує вона зовсім недорого, але чимало пацієнток, проконсультувавшись з пластичним хірургом, відмовилися від даної операції. Така операція не оборотна, якщо раптом ямочки вам не підійдуть, то хірург уже не зможе все повернути назад. Наслідки після операції можна тільки підкоригувати.
 
Дана операція відбувається шляхом нанесення на потрібні місця маркером позначок. Після пацієнтці роблять місцеве знеболення. У порожнині рота хірург робить надріз на внутрішній стороні щоки. Потім спеціальним інструментом видаляє грудочки жиру, і розріз зашивається. Таким чином, формується ямочка. Після операції пацієнт не відчуває жахливий біль як при інших операціях, він спокійно може вести звичайний спосіб життя. Ті неприємні відчуття і невелика біль після операції знімається будь-якими знеболюючими ліками. Після операції проводиться невелике лікування, в таке лікування входить постійне полоскання порожнини рота спеціальним дезинфікуючим розчином.
 
На протязі декількох тижнів, на обличчі навіть без вашої посмішки будуть видні ямочки. Не переживайте, після остаточно загоєння ранок шкіра розсмокчеться в потрібних місцях і ямочки будуть видні тільки при усмішці.
 
Ще однією важливою перевагою такої операції це зорова ілюзія. Ілюзія полягає в тому, що якщо ваше обличчя до операції виглядало повне, то після операції виявиться трохи худее.
 
Ямочки на обличчі можна зробити тільки при втручанні пластичного хірурга, ніякі вправи і способи не створять вам ямочки.

Як відрізнити хутро норки від хоноріка?
Як зробити волосся пишним?
Чи можна поправитися від меду?
Стрижка драбинка з чубчиком
Маска для волосся з чорного хліба
Красива шкіра після сорока
Як накладати рум'яна?
Як не поправитися після Нового року?
Кокосове масло для особи
Маски для волосся в домашніх умовах
Вся правда про целюліт
Як виділити вилиці?
Тріскаються куточки губ
З чим носити спідницю-олівець?
Як приховати повноту одягом?
Олія чайного дерева від прищів
Меню сайту