З чого роблять помаду?

Реклама
» Секрети краси

З чого роблять помаду?
Багато жінок замислювалися, з чого ж зроблена помада, тому всі жінки користуються ними, наносять їх на найчутливіші місця - на губи, при вживанні їжі помада також потрапляє в травну систему.
 
До складу губної помади входять масла, жири, віск, Різні барвники, антиокислювачі.
 
Головним компонентом є жир, від виду жиру залежить характеристики помади, а також її консистенція. Також в якості головних компонентів використовують олії як синтетичні, так і натуральні, вуглеводні, синтетичне або напівсинтетичне сировину, жирні кислоти, гліколі і стироли і це не весь список. Як було сказано вище до складу губної помади входить віск, найголовнішим воском з інших вважається бджолиний віск. Надійність і твердість губної помади на пряму залежить від бджолиного воску.
 
Також важливим компонентом є ланолін, але тому він має неприємний запах і смак косметичні компанії намагаються його не використовувати, а замінює ланолін його похідними, наприклад, такими як ефір ланоліну і багато інших. В якості ще одного затверджувача використовується спермацет, температура його плавлення становить від 43 до 50 градусів, через нього помада не стікає з ваших губ. До складу помади також входить такий вуглеводень як парафін. Його можуть використовувати як у твердому стані, так і в рідкому. Якщо подивитися з хімічної точки зору на парафін, його воліють додавати через те що при тривалому зберіганні він не змінюється свої властивості і хімічний склад.
 
Антиокислювачі грають теж важливу роль, тому рослинні масла і віск мають схильність до окислення, тим самим зробивши помаду вже дуже твердою, а антиокислювачі і покликані для того щоб реакція затвердіння не відбувається. При створенні помади також важливу роль відіграють парфумерні добавки.
 
Синтетичні і рослинні масла виконують важливі функції. Їх додають в помаду, так як вони мають властивості розчиняти флюоресцирующие і фарбувальні речовини. До всього вони володіють в'язкістю. Із усіляких масел частіше використовують касторову, через те що воно дуже стійке до окислення.
 
В якості парфумерних засобів використовують лаванду, бергамот або жасмин, рідко в парфумерний складу додають аромати фруктів, таких як полуниця, банан та ін.
 
У складі губної помади присутні фарбувальні речовини, їх додають розчинними або нерозчинними. В якості розчинних коштів використовується еозин, а в нерозчинних різні фарбувальні лаки і пігменти.
 
Звичайно ж, це не всі компоненти, які входять в губну помаду, на це питання може конкретніше відповісти тільки виробник даного продукту, але склад кожної помади виробник зберігає в найсуворішому секреті.

Як зробити волосся пишним?
Як відбілити зуби содою?
Кокосове масло для особи
Красива шкіра після сорока
Як зменшити розмір ноги?
Молочна сироватка для волосся
Як фарбувати брови тінями?
Як не поправитися після Нового року?
Сушка тіла для дівчат
Реп'яхову олію від випадіння волосся
Чи допомагає зелена кава схуднути?
З чим носити спідницю-олівець?
З чим носити взуття маранти?
Маска для волосся з коньяком і яйцем
Як зробити щиколотки тонше?
Шлях до краси жінки лежить через шлунок
Меню сайту