Реклама спонсора
» Секрети краси
Літо і море - слова-асоціації і кожен з нас намагається провести відпустку в теплу пору року саме біля води. Свіже повітря, тепла солона вода і сонячні промені - цілющий "набір", необхідний людині, щоб відчути себе здоровим.

Вже з 25 років наша шкіра починає в'янути. Всі обмінні процеси, що відбуваються в клітинах, сповільнюються. В результаті з'являються спочатку дрібні, потім більш помітні зморшки, шкіра втрачає власну пружність. Цьому процесу супроводжує також незбалансоване харчування, малорухливий спосіб життя, погана екологія.

Особа постійно перебуває в полі зору інших людей, його не можна заховати за одягом і в будь-який час року, незважаючи на примхи погоди, завжди хочеться виглядати красиво, щоб перехожі звертали увагу, проводили поглядами. Якщо чоловіків шрами і рубці ще сяк-так прикрашають, то дівчатам і жінкам аж ніяк не хочеться миритися з такими неприємними вадами в самій видною області тіла.

Вікова пігментація шкіри обличчя - поширене явище, якому піддаються і жінки, і чоловіки, але у прекрасної половини людства вони викликають суперечливі почуття, так як не асоціюються з поняттям краси. Тому пані прагнуть всіма шляхами позбутися від цієї проблеми.

Щоденна суєта, міська сірість і постійний брак часу все частіше призводить до того, що в якості повсякденного одягу багато жінок віддають перевагу звичайні джинси. По-перше, для багатьох цей варіант просто зручний, потрібно сказати, універсальний і цілком доступний у фінансовому плані! Крім того, вдягнути джинси, а вони бувають різного фасону і якості, може навіть повна жінка, яка має проблеми з фігурою, а відчувати себе в них вона буде вільно і легко, частково «ховаючи» за ними свої недоліки.

Кожна жінка розуміє, що джинсові вироби і особливо сорочки можна відносити ледве чи ні до універсальних речей вашого гардеробу. Правильно підібравши під неї інші речі та взуття, ви будете виглядати і нарядно, і комфортно, і, треба сказати, в будь-якому місці «доречно»!

Найчастіше більшість людей звикли носити одяг, м'яко сказати, «не свого розміру». Хтось, звичайно, робить це намір, намагаючись таким способом приховати вади фігури або, навпаки, підкреслити певну частину. Однак у більшості випадків розмір одягу вибирається неправильно тільки тому, що людина не знає те, який у нього реальний розмір і купує речі «на око»!

Жіноча сумка - це те, без чого не мислить себе кожна з представниць прекрасної статі. Саме вона може розповісти про характер своєї господині, про її життєвих принципах і навіть проблемах. На сьогоднішній день ринок пропонує широкий вибір найрізноманітніших моделей, які відрізняються кольоровою гамою, декором, формою і, звичайно ж, розміром. При цьому завдяки останньому у нас з'явилася прекрасна можливість наповнювати її найрізноманітнішими предметами, які тільки побажає душа.

Гардероб кожної дівчини повинен відповідати за все кількома основними параметрами - він повинен бути зручним, до нього повинен входити мінімум певних речей, без яких не можна обійтися.

Багато мам після щасливого періоду вагітності, пологів і годування новонародженого виявляють, що їх фізична форма знаходиться далеко не в ідеальному стані. При цьому і стегна, і виріс животик можна повернути в норму за допомогою правильного харчування і фізкультури.

Висока популярність такого виду перманентного макіяжу, як татуаж брів провокує появу все більшої кількості майстрів, робота яких не завжди може задовольнити клієнта. Найчастіше причиною невдоволення є сама форма брови або її колір. Іноді такі брови просто набридають людині, і він хоче татуаж вивести. Зробити це можна кількома способами.

Багатьом сама ідея освітлення брів може здатися абсурдною. Здавалося б, чим темніше брови, тим вони яскравіше, виразніше, а значить, і гарніше, але сучасна мода аж ніяк так не вважає. Саме тому представниці прекрасної статі, які хочуть завжди бути в тренді, вирішуються на процедуру освітлення брів.

Сучасна косметологія подарувала жінці безліч способів виглядати зовсім. Один з найпопулярніших серед них - татуаж брів. Перманентний макіяж займає мінімум часу, а результат від нього буде ефектно виглядати протягом довгого часу.

Жінка хоче бути привабливою в будь-якому віці. Проте з плином часу шкіра тіла втрачає свою еластичність і пружність, особливо помітно це на обличчі. Крім того, екологія, зовнішні фактори і спосіб життя, який веде дівчина, також позначаються на стані шкіри. Тому після тридцяти років багато жінок все рідше радіють своєму відображенню в дзеркалі і замислюються про те, які заходи можна вжити, щоб зупинити старіння шкіри.

Тип округлого особи зустрічається досить часто, і його власницям необхідно враховувати форму при виборі макіяжу, підборі зачіски та головного убору, підібрати оптимальний вигин брів. Природно, охопити всі теми в рамках одного оповідання неможливо. Тому логічніше заглибитися в одному з аспектів - вигині брів для круглого обличчя. Важливо враховувати, що практично всі маніпуляції візажистів і косметологів грунтуються на контрастах, що дозволяють прагнути до ідеального візуальному сприйняттю.

Меню сайту