Жовтіє листя у кімнатних рослин

Реклама
» Магія рослин

Жовтіє листя у кімнатних рослин
Причинами пожовтіння листя у кімнатних рослин можуть бути різні, але якщо причини очевидні, то вам необхідно негайно виправити проблему, щоб квітка не загинув. Якщо ж причина пожовтіння вам не відома, то спробуйте встановити причину шляхом перебору можливих причин. Пожовкле листя скоріше всього опаде після лікування, але ви не переживайте, як тільки рослина набере здоров'я, нові листочки з'являться найближчим часом.
 
 
Найбільш зустрічаються причини пожовтіння:
 
1. Надмірний перелив рослини. Це так би мовити перша сама зустрічається причина. Господарі переливають своїх улюбленців, намагаючись добре за ним доглядати. Більшості садівників і квітникарів відомо, що багато хто не люблять зайву вологу, а деякі люблять сублінгвальний полив, але боячись пересушити рослини, поливають і поливають його.
 
2. Деякі рослини люблять частий полив, але це зустрічається рідше, до таких рослин відноситься різновид алоказии.
 
3. Вік рослини. З великим віком у рослин починається період, коли нижні листочки починають жовтіти і опадати. Це явище вікове, про це не варто переживати. Якщо стебло у вашого рослини дуже високий, то вам варто обрізати його, тим самим почати стимулювати кущистість рослини.
 
4. При пожелтении верхніх листків, причина може критися в нестачі поживних речовин. Це може бути викликано надлишком кальцію або нестачею азоту у воді.
 
5. Освітлення також грають роль в пожелтении листя. Визначити цю причину можна шляхом аналізу місць пожовтіння і опадання листя. Якщо листя почали опадати і жовтіти в протилежній стороні від сонця, де немає хорошої освітленості, то причина саме в освітленні.
 
6. У тропічних рослин причиною опадання і пожовтіння листя є протяги або занадто холодна температура повітря. Такі рослини не варто ставити поблизу кондиціонерів і вентиляторів.
 
7. Вірусна інфекція, що не піддається лікуванню. Проявляє вона себе шляхом поразки листків і стебла. На листках з'являються чорні плями, крапки або смужки. Така рослина необхідно знищити, щоб інфекція не вразила інші рослини, які знаходяться поруч з таким квіткою.

Малина ремонтантна: посадка і догляд
Чим корисна ирга?
Толстянка опадає листя
Як зберігати жоржини взимку?
Щоб ялинка стояла довше
Чим корисний кабачок?
Як пересадити фіалку?
Як пересаджувати замиокулькас?
Бальзамін: догляд в домашніх умовах
Еухаріс: догляд в домашніх умовах
У городі бузина
Як прищепити троянду на шипшину?
Чим підгодувати троянди навесні?
Чим корисні фініки?
Обрізка плетистих троянд на зиму
Як проростити горох в домашніх умовах?
Меню сайту