Як пересадити фіалку?

Реклама
» Магія рослин

Як пересадити фіалку?
Пересаджувати фіалки необхідно для того, щоб побачити прекрасне цвітіння, і дати квітці розвиватися далі. Цю процедуру необхідно проводити раз на рік. Пересадка фіалок ні чим не відрізняється від пересадки інших кольорів, але все ж є невеликі тонкощі в цьому процесі.
 
Найкращим часом для цього процесу буде весна, приблизно починаючи з останніх чисел лютого, і осінній період. Взимку і влітку не варто виробляти пересадку, тому що дуже жарко або мало світла, якщо для пересадки немає вагомих причин, то чи не здійснюйте цей процес.
 
Горщики варто вибрати пластикові, тому як в них волога випаровується довше, ніж в горщиках з іншого матеріалу. При використанні глиняних горщиків потрібно оберегти нижні листочки від зіткнення з горщиком, при такому контакті вони зіпсуються і зів'януть. У країв горщика можна укласти рафію, сизаль або волокно кокосове.
 
Перед черговим пересаджуванням вам потрібно пересаджувати фіалку в більший горщик, але при 10 см діаметру горщика, фіалка починає погано цвісти, якщо ви не бажаєте використовувати горщик більшого розміру, то вам необхідно підрізати трохи корінці фіалки. При використанні минулого горщика гарненько почистіть його і помийте.
 
На дно горщика перед пересадкою укладіть дренаж, як дренаж можете використовувати дрібний керамзит, мох.
 
Для фіалок найкраще підійде грунт, яка добре пропускає вологу і повітря, грунт повинна бути пухкої. Щоб не мучитися з грунтом, просто придбайте в магазині садівників пакет із землею «Сенполія».
 
При пересадці молодого квітки, необхідно зберегти земляний кому на корені, в горщик укласти свіженький дренаж, і трохи землі, після, акуратно укласти коріння із земляною грудкою, порожнечу між горщиком і грудкою заповнюйте свіжою землею. Землю не варто сильно утрамбовувати, після декількох поливів вона сама просяде як треба, а після просадки додайте ще потрібну кількість землі.
 
Після пересадки, та ще якщо ви обрізали корінці фіалки, то цій квітці треба дати підвищену вологість за допомогою поліетилену, але поливати, рясно не варто. При пересаджуванні головне врахувати глибину, точка росту квітки повинна знаходитися на рівні верхнього шарів землі. Глибоко або високо посаджене рослина погано цвіте, розвивається і може навіть загинути.
 
При зростанні бутонів, пересаджувати не треба, тому пересаджене рослина буде погано розвиватися, сповільниться зростання і відкладеться період цвітіння.

Чим підгодовувати малину?
Чому скручуються листя у фіалки?
Озеленення присадибної ділянки
Догляд за кактусами
Чим підгодувати полуницю навесні?
Фрезия: посадка і догляд
Як прищепити лимон?
Як поливати лимон?
У городі бузина
Чим підгодувати капусту білокачанну?
Амарант: лікувальні властивості
Як виростити примулу з насіння?
Чому не цвіте антуріум?
Як виростити каштан з горіха?
Колеус: догляд в домашніх умовах
Малина ремонтантна: посадка і догляд
Меню сайту