Як доглядати за хлорофітумом?

Реклама
» Магія рослин

Як доглядати за хлорофітумом?
Місцезнаходження для цієї квітки слід вибрати з яскравим розсіяним світлом. Хлорофітум відмінно розвивається на західному або східному вікні. На південній стороні необхідно його притіняти від денного сонця. На північній стороні в темному місці хлорофітум починає витягуватися, листя у нього відвисає і блякнуть, після чого він повністю втрачає свою привабливість і декоративність.
 
У літній період бажаною температурою буде від 18 до 22 градусів, у теплі дні можете винести на свіже повітря або на веранду. У зимовий холодний період температура повітря не повинна бути менше 10 градусів. Хлорофітум не примхливий до температури, але несприятливий температурний режим надасть негативний вплив на його зовнішній вигляд. Протяги і не утеплене вікно шкодить квітці.
 
У зимовий період при утриманні близько опалювальних приладів необхідно приблизно 1 раз на день обприскувати листочки, а в літній період влаштовуйте квітці теплий душ і частіше обприскуйте листя, щоб позбавити рослину від пилу.
 
З початку весни до початку осені поливати необхідно кожні три дні. Слідкуйте, щоб грунт був вологим, але, ні як не перезволоженого. Взимку поливати потрібно 1 раз на тиждень, і стежте за тим, щоб між поливами верхній шар грунту просох.
 
Пересаджувати потрібно в той момент, коли навесні коріння рослини з'являться у дренажного отвору. Великі й дорослі хлорофітуми пересаджують 1 раз на 2 роки. На днище горщика укладіть керамзитовий шар для дренажу. Грунт слід готувати з дернової, перегнійної, листової землі і піску в пропорціях 2: 1: 1: 1.
 
Підгодовувати слід з перших чисел квітня і до вересня комплексними добривами. Поливання добривами проводите 1 раз в два тижні, добрива повинні призначатися для декоративно-листяних рослин.
 
Розмноження проводите шляхом відділення розрослося куща. Насінням розмноження проводять дуже рідко.
 
Поразка шкідниками найбільше піддані слабкі рослини, такі як трипси, попелиці та павутинний кліщ.
 
Запам'ятайте можливі труднощі з якими ви можете зіткнутися під час вирощування.
1. При недостатньому освітленні хлорофітум витягується, а листя бліднуть і в'януть.
2. При пересушуванні або перезволоженні рослини на краях листя з'являться коричневі плями.
3. Також при перезволоженні грунту може почати загнивати розетка листків. У зимовий період дана проблема зустрічається частіше.

Як прищепити лимон?
Шефлера скидає листя
Чим підгодовувати малину?
Як виростити помело з кісточки?
Кливия не цвіте
Догляд за полуницею навесні
Як пересадити фінікову пальму?
Як виростити фінікову пальму з кісточки
Чим підгодувати капусту білокачанну?
Камбрія: догляд в домашніх умовах
Як виростити імбир в домашніх умовах?
Як поливати лимон?
Які квіти можна тримати вдома?
Нефролепис: догляд в домашніх умовах
Опадає листя у фікуса Бенджаміна
Догляд за півоніями восени
Меню сайту