Як виростити блакитну ялину?

Реклама
» Магія рослин

Як виростити блакитну ялину?
Процес вирощування блакитної ялини важкувато, оскільки всього 15 відсотків від усієї кількості посаджених насіння стануть потрібного кольору. З насіння такий їли варто вибирати насіння, які більше всіх з блакитним кольором і відтінком. Блакитна ялина, не є видом їли, це всього лише підвид звичайної зеленої ялини.
 
Для самостійного вирощування вам знадобиться: пісок, торф, земля з лісу (землю набирайте з-під хвойних дерев), насіння, живці або саджанці, плівка або парник.
 
Якщо ви в наявності маєте насіння блакитної ялини, то використовувати для вирощування їх можна 2-ма способами. В осінній або зимовий період насіння необхідно посадити в ємність з піском. Після того як насіння виростуть ви зможете вибрати більш блакитні особини, щоб потім пересадити їх в родючий грунт. Другий спосіб не хитромудрий, коли настане весна і земля почне прогріватися, вам потрібно помістити насіння в воду приблизно на 12 годин, а по закінченню цього часу потрібно посадити їх на своїй садовій ділянці.
 
У літній період візьміть держак з середини дерева, обробіть кінчик гілки спеціальними речовинами для росту і посадіть у суміш піску і торфу в пропорції 3: 1. Помістіть саджанець під плівку або в парник. Поливайте часто, але не перезволожений. У дуже спекотні дні з проводите одночасно полив і провітрювання.
 
Найпростішим спосіб вирощування таких ялин, буде покупкою готових саджанців, тому ви відразу зможете визначити майбутній колір деревця. Такі саджанці необхідно відразу висаджувати в парнику, і створювати їм велику вологість.
 
Вже готові молоді деревця необхідно висаджувати в добре пухкий грунт, яка буде без труднощів пропускати повітря і воду. Зробіть товстий дренажний шар. Якщо ви допустили застій води, то ялина почне жовтіти. Чи не висаджуйте таку ялина на місцях вирощування кукурудзи, картоплі та інших кормових культур, тому ялина дуже боїться і чутлива до всяких роду грибках і дуже швидко відбувається зараження їли через грунт.

Як доглядати за кімнатної трояндою?
Колеус: догляд в домашніх умовах
Малина ремонтантна: посадка і догляд
Фізаліс (земляна журавлина)
Неріне: посадка і догляд
Фрезия: посадка і догляд
Як пересадити фінікову пальму?
Жовтіє листя у цикламена
Як позбутися від бур'янів в саду і на ого ...
Як поливати лимон?
Як виростити примулу з насіння?
Догляд за полуницею навесні
Жовтіє листя у фіалки
Чому скручуються листя у фіалки?
Зелена редька: корисні властивості
Як пересадити герберу?
Меню сайту